Eмисия новини
от 17.00 часа
Godina e NDK-së

“Muzika nga dy Amerikat” në Pallatin Kombëtar të Kulturës

Koncerti tradicional i Vitit të Ri do të mbahet sonte në sallën 1 të Pallatit Kombëtar të Kulturës (NDK) në kryeqytetin bullgar. Ai është me titull "Muzika nga dy Amerikat" dhe do të jetë me pjesëmarrjen e Orkestrës Simfonike të Festivalit të..

01.01.22 15:17 |

Горещи теми

Войната в Украйна
Всички новини: днес | вчера