Eмисия новини
от часа
Grupi

Albumi i grupit bullgar të rock-ut “Kikimora” përparoi në një renditje muzikore prestigjioze

Albumi "Dirty Nails" i muzikantit bullgar të rock-ut Nikollo Kocev dhe grupit të tij "Kikimora" hyri në Top 50 të albumeve më të mira rock të vitit në renditjen "Denim & Leather" dhe është në vendin e 9-të prestigjioz. "Denim &..

30.12.21 10:39 |

Горещи теми

Войната в Украйна
Всички новини: днес | вчера