Eмисия новини
от 08.00 часа
Liderja e BSP-së Kornelija Ninova në mitingun e sotëm

E majta organizoi një miting antiqeveritar në vend të tubimit tradicional në Buzlluxha

“Partia Socialiste Bullgare (BSP) ngul këmbë për zgjedhje para afatit dhe dorëheqjen e qeverisë së Bojko Borisovit dhe të Kryeprokurorit”, shkroi në rrjetet sociale liderja e BSP-së Kornelija Ninova disa orë para fillimit të mitingut të partisë në..

25.07.20 13:58 |
Всички новини: днес | вчера