Eмисия новини
от часа

Vrapuesit përsëri mund të marrin pjesë në Run Around të Clock në Vitosha

Κëtë të shtunë, më 13 qershor, në malin Vitosha në afërsi të Sofjes do të zhvillohet ultramaratona e parë në Bullgari pas fundit të gjendjes së jashtëzakonshme – Run Around të Clock. Starti është në orën 10.00 në fshatin Klladnica. Çdo një..

12.06.20 16:45 |
Pirin Gallov

Vrapuesit po përgatiten për “Run around the clock” në malin Vitosha

Shumë energji grumbulluan adhuruesit e sportit në kohën e gjendjes së jashtëzakonshme në Bullgari. Pas heqjes së ndalesës për ushtrimin e sporteve individuale në ambiente të hapura, fansat e maratonës presin me padurim çastin, kur do të hiqet dhe..

05.05.20 11:23 |
Всички новини: днес | вчера

Горещи теми

Войната в Украйна