Eмисия новини
от 11.00 часа

Kënga më e re e Poli Genova “Give Me Your Love”

Kohët e fundit Poli Genova prezantoi këngën e saj më të re “ Give Me Your Love”. Siç tha këngëtarja në intervistën për klasifikimin e Radios Kombëtare Bullgare Top 20, me këtë këngë ajo vazhdon vijën që ndjek gjatë viteve të fundit – tingëllimi..

11.08.22 13:48 |

Ljubo Kirov me një koncert mbresëlënës në Londër

Pak ditë më parë (më 22 maj) Ljubo Kirov dha një koncert në sallën e famshme Troxy në Londër. “Ljubo bëri një shfaqje muzikore të nivelit botëror. Për më shumë se dy orë publiku këndoi me të këngët e albumit të tij të ri “Më puth” , si dhe hitet..

26.05.22 13:14 |
Foto: Facebook/Poli.Genova.Official

Dashuria është si këngë... Poli Genova dhe "Na na"

“Na na” është një këngë shumë e veçantë për mua”, tha Poli Genova , duke prezantuar titullin e ri në klasifikimin Top 20 të Radios Kombëtare Bullgare në fund të vitit të kaluar. Në nëntor Poli u bë nënë për herë të dytë dhe dy ditë pas kësaj..

31.01.22 09:42 |

No more – hiti i ri i këngëtares Poli Genova

Poli Genova , një nga këngëtaret më të suksesshme të muzikës pop bullgare, prezantoi këngën e saj më të re No more. Interpretuesja e hiteve “Në inat”, “Ditë të kripura”, If Love Was a Crime etj., e lidhim me vendin prestigjioz të katërt të cilën..

21.06.21 10:16 |

Një këngë bullgare është në Top 30 në klasifikimin e fansave të Eurovision

Kënga me të cilën këngëtarja bullgare Viktoria duhej të prezantonte vendin tonë në konkursin “Eurovision” gjatë vitit 2020 “Tears Getting Sobber” është ndër 30 këngët më të dashura për të gjitha kohërat dhe është vendosur në pozitën e 26 nga..

04.01.21 14:59 |

Горещи теми

Войната в Украйна
Всички новини: днес | вчера