Eмисия новини
от 18.00 часа

All inclusive, por pas vitrinës

Adhuruesit e shërbimit All inclusive mund të jenë të qetë, sepse pavarësisht nga masat kundër epidemisë, përsëri do të mund të shijojnë të gjitha ekstrat në hotelet të cilat e propozojnë atë në bregdetin bullgar. Siguria është e garantuar dhe klientët..

03.07.20 12:36 |
Всички новини: днес | вчера

Горещи теми

Войната в Украйна