Eмисия новини
от 21.00 часа
Motrat Stoevi

Motrat StoevI fituan titullin evropian të badminton

Stefani dhe Gabriella Stoevi fituan titullin e dyshes në Kampionatin Evropian të Badminton në kryeqytetin ukrainas Kiev. Motrat, të cilat ishin numri 1 në shortin kryesor, mundën në finale të renditurit të dytë në short Chloe Birch dhe Lauren Smith..

02.05.21 17:14 |
Всички новини: днес | вчера