Çorapet tradicionale bullgare zbulojnë sekretet e tyre

Vatrat e kulturës, pjesëmarrës individualë dhe klube pensionistësh nga 62 vendbanime në Bullgari morën pjesë në konkursin online "Çorape shumëngjyrëshe", organizuar me rastin e 100 vjetorit nga themelimi i vatrës së kulturës “Kruger-..

26.03.22 12:15 |
Всички новини: днес | вчера

Горещи теми

Войната в Украйна