Eмисия новини
от 17.00 часа

Ju prezantojmë këngën “Shqisat” të grupit KASHMIR

Muzika dhe teksti i këngës "Shqisat" janë krijuar nga Javor Totev, solisti i grupit KASHMIR. Ky është një grup rock alternativ nga Varna, i krijuar në vitin 2016. Sipas muzikantëve, ata po krijojnë muzikë rock nga fundi i shpirtit të tyre. Së..

06.06.22 10:00 |

Горещи теми

Войната в Украйна
Всички новини: днес | вчера