Eмисия новини
от часа

Sofja është ndër destinacionet kryesore për turizmin luksoz wellness në Evropë

Kryeqyteti bullgar është në vendin e tretë në kontinentin e vjetër për sa u përket mundësive për turizmin luksoz Wellness, menjëherë pas Barcelonës dhe Cyrihut, sipas një studimi të kompanisë "OVO Network", e cila operon një portal online për..

15.01.23 11:10 |

Ekspozita e makinave në Sofje tregon luksin dhe standardet e larta mjedisore

Pas një ndërprerje 2 vjeçare për shkak të Covid-19, Salloni i Automobilave në Sofje përsëri hapi dyer. Në të janë paraqitur mbi 200 eksponate të 32 markave automobilash. Ajo mund të shikohet deri më 12 qershor në katër sallonet për ekspozitë të..

12.06.22 09:35 |
Всички новини: днес | вчера

Горещи теми

Войната в Украйна