Eмисия новини
от 11.00 часа

Nisi Festivali i dytë Ndërkombëtar i Filmit të Portretit

Për herë të dytë në Bullgari po zhvillohet Festivali Ndërkombëtar i Filmit të Portretit (International Portrait Film Festival). Deri më 27 nëntor adhuruesit e kinemasë në qytetet Sofja, Plovdiv, Veliko Tërnovo dhe Varna mund të shikojnë portrete..

20.11.21 08:15 |
Всички новини: днес | вчера