Eмисия новини
от 05.00 часа

Patrice Rayssac - francezi i cili fotografon detin bullgar

Çfarë është e përbashkët midis Francës Jugore dhe bregdetit verior bullgar të Detit të Zi ? Ne do t’u japim një nga përgjigjet e mundshme - Patrice Rayssac “Unë jam nga Franca Jugore, afër qytetit Toulouse. Ky është një qytet i madh i cili..

12.04.21 07:35 |

Горещи теми

Войната в Украйна
Всички новини: днес | вчера