Eмисия новини
от 15.00 часа
Ministri i Shëndetësisë Kostadin Angellov

Tifozët e CSKA-së me ultimatum për hapjen e stadiumeve për publikun

Përkrahësit e njërës prej skuadrave kryesore të futbollit bullgar - CSKA, kërkuan nga qeveria dhe nga Bashkimi Bullgar i Futbollit të lejojë publik nëpër stadiumet, njoftoi sajti “Sportal”. “Në rast të kundërt do të na nevojitet që të kërkojmë një..

03.08.20 15:04 |

Ndeshja e pare e futbollit pas fillimit të pandemisë: CSKA-Sofje – Levski

Të shtunën në Sofje do të zhvillohet ndeshja e parë e kampionatit kombëtar të futbollit pas gjendjes së jashtëzakonshme ndërmjet skuadrave CSKA-Sofje dhe Levski. Policia shpalli se mbështetet në ndërgjegjen e tifozëve për respektimin e masave..

20.06.20 10:12 |

Skuadra e futbollit Levski kërkon tifozë për pjesëmarrje në e-football

Më 11 prill Klubi i futbollit “Levski” bashkë ne ESL – një nga kompanitë më të mëdha për sporte elektronike në botë, fillon e-turneun e parë në Bullgari për të përcaktuar lojtarët më të mirë në FIFA20ndër tifozët e klubit. Dy fituesit zyrtarisht..

02.04.20 12:54 |
Всички новини: днес | вчера