Eмисия новини
от 05.00 часа

Volejbollistët bullgarë morën medaljen e argjendtë në Kampionatin Botëror në Teheran

Volejbollistët nga kombëtarja bullgare në moshën deri në 19 vjeç humbën betejën përfundimtare kundër skuadrës polake në finalen e Kupës së Botës 2021 në Teheran (Iran) me rezultat 3: 0 (25:20, 25:19, 25:19) dhe morën medaljet e argjendta. Për..

02.09.21 19:30 |
Всички новини: днес | вчера