Radioja Kombëtare Bullgare © 2020 Të gjitha të drejtat janë të rezervuara

Bullgaria në fotografi


Sofja, zyrë në Kopshtin e Borisit. Foto: BTA

Më shumë nga rubrika

Bullgaria në fotografi

Varna, mot i mrekullueshëm për plazh. Foto: BTA

botuar më 20-07-02 2.11.MD

Bullgaria në fotografi

Burgas, " July Morning " 2020. Foto: BGNES

botuar më 20-07-01 10.53.PD

Bullgaria në fotografi

Qyteti Silistra, festa e Katedrales “Shenjtor Apostujt Pjetri dhe Pali”. Foto: BTA

botuar më 20-06-29 1.31.MD