Programi i ditës
Madhësia e tekstit
Radioja Kombëtare Bullgare © 2023 Të gjitha të drejtat janë të rezervuara

Bullgaria sot – 31 janar 2023

Në këtë program të Radio Bullgarisë më parë ju ofrojmë të dëgjoni lajmet e ditës.

Në rubrikën e përditshme “Kënga e ditës” do t’ju prezantojmë dy muzikantë të rinj të cilët sonte do të këndojnë bashkë në një klub të kryeqytetit.

Ju urojmë minuta të këndshme!


Më shumë nga rubrika

Bullgaria sot – 28 prill 2023

Në këtë program të Radio Bullgarisë më parë ju ofrojmë lajmet e ditës. Në rubrikën e përditshme “Kënga e Ditës” do të keni mundësinë të dëgjoni këngën “Miqësia”. Ju urojmë minuta të këndshme! 01:15 – Lajmet 11:05 – Kënga e Ditës  

botuar më 23-04-28 3.00.MD

Bullgaria sot – 27 prill 2023

Në këtë program të Radio Bullgarisë më parë ju ofrojmë lajmet e ditës. Në rubrikën e përditshme “Kënga e Ditës” ju ofrojmë një këngë të kompozitorit Petër Stupell, përvjetorin e 100 të lindjes së të cilit e shënojmë sot. Ju urojmë minuta të..

botuar më 23-04-27 3.00.MD

Bullgaria sot – 26 prill 2023

Të nderuar miq, në fillim të programit të ditës më 26 prill 2023 do të dëgjoni lajmet e fundit. Pas kësaj në rubrikën tonë të përditshme “Kënga e Ditës” do t’ju ofrojmë këngën “Prekje” në interpretim të Hristo Dejanovit dhe Georgi..

botuar më 23-04-26 3.00.MD