Programi i ditës
Madhësia e tekstit
Radioja Kombëtare Bullgare © 2023 Të gjitha të drejtat janë të rezervuara

Bullgaria sot –1 shkurt 2023

Në këtë program të Radio Bullgarisë më parë ju ofrojmë të dëgjoni lajmet e ditës.

Në rubrikën e përditshme “Kënga e ditës” do të keni mundësi të dëgjoni këngën “Shiko lartë” në interpretim të këngëtarit Valldi Totev.

Ju urojmë minuta të këndshme!

  •  01.44– Lajmet

  • 12.43 – Kënga e DitësMë shumë nga rubrika

Bullgaria sot – 20 mars 2023

Të nderuar miq, në fillim të programit të ditës më 20 mars 2023 mund të dëgjoni lajmet e fundit. Më pas në rubrikën tonë të përditshme “Kënga e Ditës” ju ofrojmë këngën “Pranvera” në interpretim të Petja Bujuklievës dhe Georgi Hristovit. Tërë..

botuar më 23-03-20 3.00.MD

Bullgaria sot – 17 mars 2023

Në këtë program të Radio Bullgarisë më parë ju ofrojmë lajmet e fundit të ditës. Në rubrikën e përditshme “Kënga e Ditës” do t’juinformojmë për koncertin tradicional pranveror të Korit të Fëmijëve të Radios Kombëtare. Ju urojmë minuta të..

botuar më 23-03-17 3.00.MD

Bullgaria sot – 16 mars 2023

Në këtë program të Radio Bullgarisë më parë ju ofrojmë lajmet e fundit të ditës. Në rubrikën e sotme “Kënga e ditës” do të keni mundësi të dëgjoni këngën më të re të interpretuesit bullgar në zë Grafa. Ju urojmë minuta të këndshme! 01.38 –..

botuar më 23-03-16 3.00.MD