Бугарски национални радио © 2021 Сва права задржана

Григор Димитров игра у четвртини финала Аустралија опена

Григор Димитров
Фотографија: ЕПА/БГНЕС

Григор Димитров се пласирао у четвртину финала Отвореног првенства Аустралије у тенису након што је савладао Аустријца Доминика Тима са 6:4, 6:4, 6:0.
Следећи меч Димитров игра против Руса Аслана Карацева.

Више из ове категориjе

Румен Радев са олимпиојском делегацијом Бугарске

Председник Бугарске уручиће одликовања нашим освајачима олимпијских медаља

Председник Румен Радев данас уручује Почасни знак председника Бугарске бугарским спортистима који су на Олимпијским и Параолимпијским играма у Токију освојили медаље. Вредну награду за изузетне спортске успехе и освојене олимпијске титуле, за..

објављено 7.9.21. 06.25

Бугарски одбојкаши остварили тешку победу над Чешком

На Европском првенству у одбојци за мушкарце одбојкашка репрезентација Бугарске је након победе над селекцијом Црне Горе са 3:0 освојила драматичну победу у мечу против одбојкаша Чешке – 3:2. Данас Бугари играју против Италијана.

објављено 6.9.21. 14.40
Емил Нејков

Две златне медаље за Бугарску на Европском првенству у веслању за млађе сениоре

Емил Нејков се окитио златом у скифу на Европском првенству у веслању за млађе сениоре /до 23 г. старости/. Син наше олимпијске шампионке у веслању Румјане Нејкове је током првих 500 м био на четвртој позицији али после је повећао брзину и на циљ..