Величина текста
Бугарски национални радио © 2024 Сва права задржана

Бугарска прва по броју медаља на боксерском турниру „Странџа“

Фотографија: архива

Бугарски боксери били су на изузетно високом нивоу у дворани „Софија“ и освојили су 8 медаља на најстаријем боксерском турниру у Европи – 5 златних и 3 бронзане. Злато су однели Стојка Крстева (51 кг), Станимира Петрова (57 кг), Данијел Асенов (52 кг), Хавијер Ибанијес (57 кг) и Радослав Панталеев (91 кг). Треће место заузели су Светлана Каменова (57 кг), Мелис Јонузова (69 кг) и Петар Белберов (91 кг), преноси портал sportal.bg​.

Више из ове категориjе

Индијан Велс: Григор Димитров против Данила Медведева у осмини финала

Григор Димитров добром игром лако је дошао до победе над 21. играчем света Адријаном Манарином из Француске. Бугарин је победио после 81 минута игре резултатом 6:3 и 6:3 чиме је успео да се пласира у осмину финала Мастерс турнира у Индијан Велсу...

објављено 12.3.24. 08.51

Александра Фејгин сребрна на турниру у уметничком клизању у Ослу

Двострука шампионка Бугарске Александра Фејгин освојила је сребрну медаљу на међународном турниру у уметничком клизању у Ослу (Норвешка) који носи име Соње Хени. Александра Фејгин освојила је 160,23 поена након што је била друга у кратком и..

објављено 11.3.24. 18.17
Јанаки Милев

Бугарски тенисер Јанаки Милев играће у полуфиналу турнира у Анталији

Јанаки Милев се пласирао у полуфинале сингла турнира на шљаци у Анталији (Турска) са наградним фондом од 15 хиљада долара. Тенисер из Пловдива, који је 3. носилац турнира, је победио Ђузепеа ла Веле из Италије са 7:5, 6:7(4), 6:1 после 3,04 сата..