Бугарски национални радио © 2021 Сва права задржана

Григор Димитров игра у осмини финала у Акапулку

Григор Димитров
Фотографија: ЕПА/БГНЕС - архива

Бугарски тенисер Григор Димитров се пласирао у осмину финала турнира у Акапулку. Сада је он 5. носилац турнира, 2014. је постао шампион, а прошле године је играо у полуфиналу.

Након 70 минута игре Француз Адријан  Манарино је предао меч Бугарину. До тада је Димитров водио са 6:4, 3:0.

Следећи ривал Димитрова је српски тенисер Миомир Кецмановић који је победио шпанског ветерана Фелисијана Лопеса са 6:4, 6:4.

Меч ће се играти у четвртак ујутру, после 3,30 ч. по бугарском времену.

Више из ове категориjе

У Софији почиње тродневни турнир у ритмичкој гимнастици

У Софији ће се од 22. до 24. маја у организацији Спортског клуба „Нијанса“ и Националне спортске академије „Васил Левски“ одржати 8. по реду турнир у ритмичкој гимнастици за Куп „Нијанса.“ Турнир се састоји од два дела – такмичарског и..

објављено 22.5.21. 07.40

У Софији се одржава 6-дневна трка

Од 21. до 27. маја ће Софија по први пут бити домаћин шестодневне трке која ће означити почетак нове генерације вишедневних такмичења на Балкану. Траса је дуга 750 м а налази се у парку „Св. Св. Петар и Павле“ у Софији. Такмичари су из Аустрије,..

објављено 21.5.21. 15.50

ЦСКА освојио Куп Бугарске

Фудбалери ЦСКА из Софије освојили су синоћ Куп Бугарске пошто су савладали Арду из Крџалија са 1:0 у финалу на Стадиону „Васил Левски“ у Софији. „Црвени“ су тријумфовали голом нападача Бисмарка Чарлса у 86. минуту. Ово је прва победа ЦСКА – Софија..