Подкаст на српском
Бугарски национални радио © 2022 Сва права задржана

Кубрат Пулев се спрема за прву приредбу „тријад комбата“ где га чека Френк Мир

Бугарски професионални боксер у тешкој категорији Кубрат Пулев се спрема за борбу против америчког ММА борца Френка Мира, бившег UFC првака у тешкој категорији 27. новембра у Арлингтону, савезна држава Тексас.

Бугарин је требало да одмери снаге са Витором Белфортом, али је дошло до смене његовог  супарника.

Пулеву и Миру ово ће бити деби у новом спорту „тријад комбат“ чији је концепт да се у троугаоном рингу такмиче представници бокса и ММА.

"Реч је о новом спорту, али се надам да ће мечеви бити веома занимљиви“, рекао је Пулев на виртуелној конференцији за новинаре.

Више из ове категориjе

Иван Иванов на првом месту ранг-листе Европске тениске асоцијације

Иван Иванов је заузео прво место на ранг-листи јуниора до 14 година Европске тениске асоцијације (Tennis Europe). У мају је он победио на два турнира одржана у Бугарској – у Бургасу и Созополу. Иванов тренира у тениском клубу "Супер спорт" -..

објављено 16.6.22. 12.35

Европска бронза за Бугарску у ритмичкој гимнастици

Бугарске јуниорке су добиле бронзану медаљу у укупном пласману на Европском првенству у ритмичкој гимнастици у Тел Авиву (Израел). Елвира Краснобаева и Дара Стојанова су освојиле 116.100 бодова и пласирале се на треће место у конкуренцији 36..