Подкаст на српском
Бугарски национални радио © 2022 Сва права задржана

Још две победе бугарских боксера у Јеревану

Бугарски боксер Данијел Асенов је у категорији до 54 кг победио Салаха Омара из Немачке, док је Хавијер Ибанијес савладао Швеђанина Небила Ибрахима у категорији до 57 кг.

Кристијан Николов је у полутешкој категорији до 80 кг поражен од српског боксера Артума Агејева.

Полуфинале ће се играти у недељу, 29. маја, а очекивања су да бугарски боксери освоје макар три бронзе.

Више из ове категориjе

УЕФА ће казнити Северну Македонију за извиждавање бугарске химне

Извлачење жреба за квалификације Европског првенства 2024. године у Немачкој одржаће се 9. октобра, саопштила је УЕФА. Жреб ће бити извучен у Франкфурту. Бугарска ће бити у четвртој групи након победе над Гибралтаром са 5:1 и Северном Македонијом – 1:0 у..

објављено 28.9.22. 16.03

Бугарска победила Северну Македонију у Лиги нација

Фудбалска репрезентација Бугарске победила је у гостима селекцију Северне Македоније са 1:0. Македонци су након црвеног картона у 14. минуту утакмицу наставили са играчем мање. Једини погодак постигао је Кирил Десподов у 50. минуту. Утакмица..

објављено 27.9.22. 10.19

Млади бугарски одбојкаши освојили бронзане медаље на Европском првенству

Бугарска одбојкашка репрезентација освојила је бронзане медаље на Европском првенству у одбојци до 20 година – U20. Бугарска је у малом финалу шампионата у италијанском Монтесилвану савладала Белгију резултатом 3:1. Ово је још један озбиљан успех..