Подкаст на српском
Бугарски национални радио © 2022 Сва права задржана

Још две победе бугарских боксера у Јеревану

Бугарски боксер Данијел Асенов је у категорији до 54 кг победио Салаха Омара из Немачке, док је Хавијер Ибанијес савладао Швеђанина Небила Ибрахима у категорији до 57 кг.

Кристијан Николов је у полутешкој категорији до 80 кг поражен од српског боксера Артума Агејева.

Полуфинале ће се играти у недељу, 29. маја, а очекивања су да бугарски боксери освоје макар три бронзе.

Више из ове категориjе

Илијана Раева

Фавориткиња за злато Борјана Калејн и Бугарска испале са Светског првенства у ритмичкој гимнастици

Борјана Калејн, која је била међу фавориткињама за златну медаљу на Светском првенству у ритмичкој гимнастици у Софији, неће изаћи на тепих због сумње на вирусну инфекцију. Такмичарка је примљена у болници са температуром 39,4 и још увек се не..

објављено 14.9.22. 18.45

Бугарске гимнастичарке међу фаворитима на Светском првенству у Софији

Такмичарке из 62 земље одмериће снаге на Светском првенству у ритмичкој гимнастици које почиње 14. септембра у дворани Арена Армеец у Софији. Бугарке Борјана Калејн, Стилијана Николова, Женина Трашлијева, Рејчел Стојанов, Софија Иванова, Маргарита..

објављено 14.9.22. 07.25
Кирил Милов

Кирил Милов освојио сребро у рвању грчко-римским стилом

Привремени министар спорта Весела Лечева је упутила поздравни телеграм Кирилу Милову који је на Светском првенству у рвању у Београду освојио сребрну медаљу. У категорији до 97 килограма грчко-римским стилом Милов је са 1:5 изгубио од..