Величина текста
Бугарски национални радио © 2023 Сва права задржана

Стилијана Николова освојила нове медаље на СП у ритмичкој гимнастици

Фотографија: Ана Неткова

Бугарска гимнастичарка Стилијана Николова освојила је још две сребрне медаље у финалу Светског првенства у ритмичкој гимнастици у Софији. 17-годишња Бугарка је друга у финалу у вежби чуњевима и вијачом. Николова, којој је ово прво учешће на првенству овог типа, до сада је на шампионату освојила три сребра пошто је извојевала друго место и у вежби обручем.

У суботу, 17. септембра, она ће одмерити снаге у индивидуалном вишебоју.

Стилијана је прави херој, рекла је главни менаџер репрезентације Бугарске у ритмичкој гимнастици Бранимира Маркова.

Више из ове категориjе

Навијачи помажу Фудбалском клубу „Левски“ да покрије дугове

Удружење „Левски левскарима“ на рачун ФК „Левски“ уплатило је 40 хиљада евра, који су намењени за „важну и хитну“ уплату Националној агенцији за приходе. Ову информацију Удружење је објавило на друштвеним мрежама.  „На овај начин Удружење по други пут..

објављено 10.1.23. 18.26
Пјотр Нестеров

Нестеров у полуфиналу турнира у Тунису

19-годишњи бугарски тенисер руског порекла Пјотр Нестеров изборио је пласман у полуфинале турнира на тврдој подлози у Монастиру, Тунис, са наградним фондом од 15.000 америчких долара, пошто је савладао Шпанца Давида Переса Санса резултатом 4:6, 6:2,..

објављено 6.1.23. 18.34

Пјотр Нестеров игра у четвртфиналу тениског турнира у Тунису

19-годишњи бугарски тенисер Пјотр Нестеров се пласирао у четвртфинале тениског турнира у Монастиру, Тунис, са наградним фондом од 15.000 америчких долара. У другом колу он је савладао Робена Бертрана из Француске са 6:4, 3:6, 6:2. За место у..