Загуба за "Берое" в първенството

Със загуба започна участието си в новото първенство на НБЛ „Берое“. Старозагорци приеха „Левски Лукойл“ и загубиха с 65:84 точки. Домакините бяха равностойни в първата част на мача. След 10 минути игра на таблото бе изписано 15:19. Дистанцията в резултата остана малка и на полувремето, при 31:36 точки. Много силно играха възпитаниците на Константин Папазов след паузата. Те бързо увеличиха преднината си и преди последната четвърт резултата бе 48:60. В началото на последната част старозагорци направиха силна серия и намалиха преднината на отбора на „Левски“ до 8 точки. След поредни тройки на Чавдар Костов и Венцислав Петков гостите уверено стигнаха до победата. Те бяха и най-резултатни за победителите. Чавдар Костов записа 23 точки, а Венцислав Петков 16. За „Берое“ Иван Лилов отбеляза 15 точки. Трей Моузес добави 12. По програма в следващия кръг от първенството „Берое“ ще гостува на „Ямбол“. Този двубой е планиран за 13 октомври. Преди това баскетболистите на Любомир Минчев ще гостуват на холандския „Лайден“ в реванш от битката за групите в турнира Купа ФИБА Европа. Евродвубоят на „Берое“ е планиран за 9 октомври.

Важно домакинство за „Берое 2016“

В сряда от 18 часа в спортна зала „Иван Вазов“ предстои втория сблъсък между волейболния мъжки „Берое 2016“   и „Пирин“ Разлог. В първия двубой, игран на турнира в Добрич, победиха състезателите на „Пирин“. Играе се до две победи. При успех на..

публикувано на 19.10.20 в 16:32

Поредни успехи за бадминтонистите

Много силно се представиха възпитаниците на СК „Бадминтон – Стара Загора“ на Държавния личен шампионат за юноши и девойки до 17 години в Хасково. При юношите първите три места бяха за старозагорци. Спечелиха ги Явор Христов, злато, Георги Киров,..

публикувано на 19.10.20 в 16:22
Мартин Хорозов за пореден път вбеси с отсъжданията си феновете на БК Берое

Съдия прекърши баскетболния Берое и даде победата на Левски Лукойл

Мъжкият баскетболен отбор на Берое загуби дербито на втория кръг в НБЛ срещу тима Левски Лукойл със 77:79. Изключително оспорваният сблъсък бе опорочен в сами край от главния съдия на срещата Мартин Хорозов, който отсъди несъществуващо нарушение в полза на..

публикувано на 18.10.20 в 21:48

"Берое" с първа точка като гост срещу ЦСКА-София

"Берое" записа първа точка като гост на ЦСКА-София, откакто този тим бе вкаран в българския футболен елит през 2016 г. "Зелено-белите" изиграха солиден мач, който прекъсна серията им от две поредни загуби в шампионата. Попадението за беройци отбеляза Гаюс..

публикувано на 17.10.20 в 22:34

„Берое 2016“ – „Пирин“ Разлог 2:3 гейма

В последния си двубой от група 3 на предварителния турнир за определяне на отборите в първата и втората в Добрич „Берое 2016“ игра срещу „Пирин“ Разлог. В оспорвана и интересна среща старозагорци претърпяха неуспех с 2:3 гейма. В отделните части..

публикувано на 17.10.20 в 20:03

„Берое Стара Загора“ разгроми „Академик Пловдив“

В първи мач от новото първенство в женската баскетболна „А“ група „Берое Стара Загора“ прие „Академик Пловдив“ и постигна убедителна победа със 114:40 точки. Въпреки, че в мача участие не взеха доста от титулярките, старозагорки превъзхождаха и не..

публикувано на 17.10.20 в 19:42

„Берое 2016“ се справи с „Арда“

В предварителния турнир за определяне на първа и втора осмица на мъжката волейболна Суперлига в Добрич „Берое 2016“ игра срещу „Арда“ Кърджали. Старозагорци имаха превъзходство и спечелиха с 3:0 гейма, в отделните части 25:19, 2518 и 25:17...

публикувано на 16.10.20 в 20:11

"Берое" ще нарушава традицията срещу ЦСКА-София

Утре от 20:15 ч. "Берое" гостува на ЦСКА-София в мач от поредния кръг на първенството. Беройци са в серия от две поредни загуби в шампионата, но са с точка аванс пред утрешния си опонент, заемайки трето място във временното класиране.  Откакто..

публикувано на 16.10.20 в 16:43

Загуба за „Берое 2016“

„Берое 2016“ започна със загуба участието си в турнира за първата и втората осмица на Суперлигата в Добрич. Старозагорци играха срещу домакините от „Добруджа 07“ и загубиха с 0:3 гейма (24:26, 20:25 и 19:25). Домакините започнаха силно срещата и..

публикувано на 15.10.20 в 21:35

Зарко Запрянов спечели титла

Силно се представи възпитаникът на клуб по културизъм и фитнес „Стринг“ Зарко Запрянов на Държавното първенство в Пазарджик. Старозагорецът трябваше да участва в категория до 75 кг. при младежите до 23 години. В последния момент обаче кантара..

публикувано на 15.10.20 в 16:57