Поражение за волейболния „Берое“

В среща от третия кръг на първенството в женската НВЛ „Берое“ прие ЦСКА и загуби в своята зала „Иван Вазов“ с 2:3 гейма. В отделните части 22:25, 22:25, 25:22, 25:23 и 14:16 точки. В началото старозагорският отбор започна силно, но възпитаничките на Юлия Иванова успяха да направят обрат и да спечелят гейма. По подобен начин се разви и втория гейм. Последваха два силни гейма за „Берое“. В последния, пети гейм, играта отново бе равностойна, но надделяха гостенките. Ивета Станчулова бе най-резултатна за победителките и отбеляза 23 точки. Дарина Куманова добави 19. За „Берое“ Ваня Върбанова реализира 23 точки. Радостина Маринова записа 21. В следващия кръг от първенството в НВЛ „Берое“ ще гостува на „Раковски“ в Димитровград.

"Загорец" победи "Хебър" и чака носителя на Купата на България

"Загоре" победи и отстрани от турнира за Купата на България тима на "Хебър"(Пазарджик). Лидерът в Югоизточната трета аматьорска лига победи един от отборите с претенции във второто футболно първенство с 2:1. Новозагорци стигнаха до успеха след пълен обрат...

публикувано на 29.09.20 в 22:20

Три медала грабнаха атлети от „Аполон“

С три медала се завърнаха от участие в Държавното лично първенство по вдигане на тежести, проведено в Хасково, състезателите от старозагорския клуб „Аполон“. Серкан Сюлейман при момчета над 61 кг. Се окичи със сребърен медал. При кадети до 15..

публикувано на 29.09.20 в 16:23

Сребро и бронз за стрелците

Два медала извоюваха възпитаниците на старозагорския клуб по спортна стрелба „Августа 1992“ при участието си в държавно първенство в София. „Тази година разделихме първенството, стрелбата с пушка и пистолет на 50 м. бе в София, а на пистолет на 25..

публикувано на 29.09.20 в 16:11

Успешен край на шахматното лято

С двама състезатели се представи старозагорският клуб по шахмат „Траяна 2011“ в Открития турнир в Приморско. „Този турнир бе подготвителен и даваше възможност на участниците да играят със състезатели, които са по-напред в ранглистата“, поясни пред..

публикувано на 28.09.20 в 16:23

"Берое" бе приземен в Разград

"Берое" допусна първа загуба от началото на сезона в първенството. Старозагорци паднаха като гости на шампиона "Лудогорец" с 0:2 и отстъпиха лидерската позиция именно на тима от Разград. Треньорът на беройци Димитър Димитров не можеше да разчита на..

публикувано на 26.09.20 в 20:50

"Берое" планира да предложи професионален договор на юношата Божидар Пенчев

"Берое" планира да предложи професионален договор на юношата си Божидар Пенчев. Талантливият халф, който е част от тима на Берое U19 от известно време се готви с първия състав и вече записа и неофициален дебют като се появи в игра в контролите с..

публикувано на 24.09.20 в 17:06

Берое откри обновената зала с успех над румънци

Берое спечели много здравия приятелски мач с тима на Тимишоара с 57:53. Двубоят бе двуостър и изключително оспорван. Мачът се игра в обновената спортна зала "Стара Загора", в която бе извършен частичен ремонт през летните месеци. Рейнс се пребори за..

публикувано на 23.09.20 в 23:30

Шофьорите от градския транспорт с фланелки на „Берое“

Шофьорите на автобуси от градския транспорт на Стара Загора ще изпълняват своите служебни ангажименти с тениски на „Берое“. Инициативата идва по идея и след съвместно сътрудничество между футболния клуб и „Тролейбусни и автобусни превози“ – Стара..

публикувано на 21.09.20 в 15:06
СНИМКА: Берое - Черно море

"Берое" излезе начело след разгром над "Черно море"

"Берое" поведе в класирането на първенството след внушителна победа с 4:0 над варненския "Черно море". "Зелено-белите" не оставиха никакви шансове на "моряците", които можеха да си тръгнат с още повече допуснати попадения. Точни за "Берое" бяха новото..

публикувано на 19.09.20 в 20:35

Хасково е домакин на Държавното лично първенство по вдигане на тежести

Хасково е домакин на Държавното лично първенство по вдигане на тежести за всички възрастови групи. Шампионатът ще се проведе от 22 до 26. 09.2020 г., съобщава община Хасково. Повече от 20 години Хасково посреща най-добрите тежкоатлети от цялата..

публикувано на 19.09.20 в 12:25