Силно представяне на грации от „Импала“

Силно се изявиха възпитаничките на старозагорския клуб „Импала“ на проведеното в София Държавно първенство по естетическа групова гимнастика. При 6-8 годишните старозагорският клуб се представи с два отбора. По-опитният спечели първо място, а другия отбор второ. При 10-12 годишните осем състезателки от „Импала“ извоюваха второто място. Във възраст 8-10 години старозагорки са трети и имат право да участват в световно първенство. „Изключителен успех, участвахме с 35 грации и всички се окичиха с медали“, обобщи пред радио „Стара Загора“ Петя Петкова, старши треньор на „Импала“. Наставничката е доволна, че още две нейни състезателки са се окичили с отличия, сребърни, от името на клуб „Етър Елит“. Нелина Колева при девойки старша възраст и Фиген Мехмед при жените. От „Импала“ се готвят за участие в клубни турнири. Първият от тях ще бъде в Хасково, в средата на следващия месец. По-късно е и  турнир „Жулиета Шишманова“ в Бургас.

Победа за „Берое“ над „Ибър Рожае“

В среща от поредния, 10 кръг на баскетболната Балканска лига отборът на „Берое“ прие „Ибър Рожае“ от Черна гора и победи със 74:67. Старозагорци бяха надделели над същия съперник и при гостуването си през ноември. Въпреки, че гостите от Черна гора..

публикувано на 19.01.21 в 21:17

Насрочиха дербито за Купата на 3 март

Дерби мачът между "Левски" и "Берое" от 1/8 финалната фаза в турнира за Купата на България бе насрочен за Националния празник на България 3 март. Срещата е с начален час 18:00. Това реши Спортно-техническата комисия към БФС. Ясна е вече и програмата за..

публикувано на 19.01.21 в 17:02

"Берое" срещу "Етър" в сряда от 14 часа

В сряда (20 януари) „Берое“ ще изиграе втората си контролна среща от зимната подготовка. Съперник в нея ще бъде съставът на „Етър“ (Велико Търново). Двубоят ще започне в 14 ч. на Спортна база „Берое“. До този момент „зелено-белите“ изиграха един..

публикувано на 18.01.21 в 13:12

Убедителна победа за волейболния "Берое 2016"

Мъжкият волейболен "Берое 2016" постигна убедителна победа с 3:0 гейма над "Черно море" като гост във Варна в среща от Втората осмица в мъжката "Суперлига". Възпитаниците на Иван Тасев не оставиха никакви шансове на противника и спечелиха без проблеми и..

публикувано на 18.01.21 в 08:00

"Берое" стартира с победа в контролите

"Берое" победи с класическото 3:0 втородивизионния "Янтра" Габрово в първата си контрола за 2021 г. И трите попадения паднаха през втората част , когато в игра се появиха някои от юношите на клуба. Именно младите Тони Николов и Димитър Спасов отбелязаха..

публикувано на 16.01.21 в 16:35

"Берое" срещу "Хебър" за Купата на България по волейбол

"Берое 2016" ще играе срещу носителя на трофея "Хебър" Пазарджик в третия кръг от турнира за Купата на България по волейбол при мъжете. Това отреди тегленият днес жребий. Мачовете от тази фаза на турнира ще се играят на 26 и 27 януари. Ето и пълния..

публикувано на 15.01.21 в 13:26

Почина Тенко Стоянов

С прискърбие ви съобщаваме, че снощи почина бившият футболист на „Берое“ и двукратен балкански шампион с тима от 1968/69 г. Стоян (Тенко) Стоянов . Това съобщава официалният сайт на "Берое". Той игра като полузащитник в старозагорския клуб през 60-те..

публикувано на 15.01.21 в 10:03

Убедителен успех за "Берое" в "Балканската лига"

Баскетболистите на "Берое" постигнаха убедителен успех със 105:76 срещу северномакедонския "Куманово" в мач от "Балканската лига" по баскетбол. Така възпитаниците на Любомир Минчев записаха четвърти успех. "Берое" има и три загуби, заемайки четвърто място..

публикувано на 15.01.21 в 07:42

Шеста победа за „Берое Стара Загора“ в Адриатическата лига

Втори мач в рамките на денонощие между „Берое Стара Загора“ и „Партизан 1953“ Белград бе изигран в Стара Загора. Отново старозагорки победиха, този път с 86:68. Успехът ден по-рано бе с 86:54. Така възпитаничките на Таня Гатева регистрират шест..

публикувано на 14.01.21 в 16:21