Много случаи на коронавирус във футболния "Берое"

Днес излязоха окончателните резултати от направените PCR тестове за Covid – 19 на всички от представителния отбор на „Берое“. Както е по наредба, бяха направени тествания в два последователни дни. За съжаление има нови 9 положителни проби сред футболистите и 4 от спортно-техническия щаб на отбора. Всички незабавно бяха поставени под карантина.

Така общият брой на положителните проби за Covid -19 в представителния тим е 17 – 12 футболисти и 5 души от щаба. В момента със своите национални отбори са пет от футболистите на тима, които също ще бъдат тествани след своето завръщане.

Най-вероятно срещата от 13 кръг на efbet Лига срещу „Монтана“ ще бъде отложена, но „Берое“ очаква решението на БФС.

Нова победа на „Берое 2016“

Трета победа за седем дни постигна волейболният „Берое 2016“. След успехите над „Ботев“ Ихтиман в турнира за Купата на България и над „Черно море“ във Варна в отложен мач от първенството, днес старозагорци преодоляха и „Арда“ Кърджали в друг..

публикувано на 20.01.21 в 19:57

"Берое" допусна загуба във втората си контрола

"Берое" загуби втората си контрола от зимната подготовка. Старозагорци отстъпиха с 0:1 у дома на "Етър" Велико Търново. Единственото попадение отбеляза Милчо Ангелов в 48-та минута. Отново поради различни причини отсъстваха някои от водещите..

публикувано на 20.01.21 в 17:00

Пет отличия в свободния стил

С пет медала се завърнаха от участие в Държавното лично първенство за момчета до 15 години в Горна Оряховица представителите на клуба по борба „Берое“. Тихомир Стоянов грабна златото до 44 кг. Григор Чернаков стана първи до 75. В категория до 52..

публикувано на 20.01.21 в 15:02

Победа за волейболистките на "Берое" в първия мач за годината

Волейболистките на "Берое" започнаха по най-добрия начин 2021 г. Старозагорки победиха с убедителното 3:0 като гост столичния "Славия". В първия гейм беройки не оставиха никакъв шанс на съперника, оставяйки го едва на 14 точки. Във втория резултатът бе..

публикувано на 20.01.21 в 09:17

Победа за „Берое“ над „Ибър Рожае“

В среща от поредния, 10 кръг на баскетболната Балканска лига отборът на „Берое“ прие „Ибър Рожае“ от Черна гора и победи със 74:67. Старозагорци бяха надделели над същия съперник и при гостуването си през ноември. Въпреки, че гостите от Черна гора..

публикувано на 19.01.21 в 21:17

Насрочиха дербито за Купата на 3 март

Дерби мачът между "Левски" и "Берое" от 1/8 финалната фаза в турнира за Купата на България бе насрочен за Националния празник на България 3 март. Срещата е с начален час 18:00. Това реши Спортно-техническата комисия към БФС. Ясна е вече и програмата за..

публикувано на 19.01.21 в 17:02

"Берое" срещу "Етър" в сряда от 14 часа

В сряда (20 януари) „Берое“ ще изиграе втората си контролна среща от зимната подготовка. Съперник в нея ще бъде съставът на „Етър“ (Велико Търново). Двубоят ще започне в 14 ч. на Спортна база „Берое“. До този момент „зелено-белите“ изиграха един..

публикувано на 18.01.21 в 13:12

Убедителна победа за волейболния "Берое 2016"

Мъжкият волейболен "Берое 2016" постигна убедителна победа с 3:0 гейма над "Черно море" като гост във Варна в среща от Втората осмица в мъжката "Суперлига". Възпитаниците на Иван Тасев не оставиха никакви шансове на противника и спечелиха без проблеми и..

публикувано на 18.01.21 в 08:00

"Берое" стартира с победа в контролите

"Берое" победи с класическото 3:0 втородивизионния "Янтра" Габрово в първата си контрола за 2021 г. И трите попадения паднаха през втората част , когато в игра се появиха някои от юношите на клуба. Именно младите Тони Николов и Димитър Спасов отбелязаха..

публикувано на 16.01.21 в 16:35

"Берое" срещу "Хебър" за Купата на България по волейбол

"Берое 2016" ще играе срещу носителя на трофея "Хебър" Пазарджик в третия кръг от турнира за Купата на България по волейбол при мъжете. Това отреди тегленият днес жребий. Мачовете от тази фаза на турнира ще се играят на 26 и 27 януари. Ето и пълния..

публикувано на 15.01.21 в 13:26