Загуба за волейболистките на "Берое" в Казанлък

Волейболистките на "Берое" допуснаха драматична загуба при гостуването си на "Казанлък волей" в среща от женското волейболно първенство. Беройки отстъпиха след изключително оспорвана среща с 2:3 гейма, като загубиха тайбрека с 16:18 точки.

В класирането старозагорски заемат временно пето място с 1 победа и 2 загуби и 4 спечелени точки, тимът от Казанлък пък е лидер с 4 победи и 11 точки.

В следващия кръг казанлъчанки гостуват на "Варна ДКС" в съботния 5 декември от 17:30 часа. "Берое" пък приема доминанта в родния волейбол "Марица" навръх Никулден от 16 часа.

Нова победа на „Берое 2016“

Трета победа за седем дни постигна волейболният „Берое 2016“. След успехите над „Ботев“ Ихтиман в турнира за Купата на България и над „Черно море“ във Варна в отложен мач от първенството, днес старозагорци преодоляха и „Арда“ Кърджали в друг..

публикувано на 20.01.21 в 19:57

"Берое" допусна загуба във втората си контрола

"Берое" загуби втората си контрола от зимната подготовка. Старозагорци отстъпиха с 0:1 у дома на "Етър" Велико Търново. Единственото попадение отбеляза Милчо Ангелов в 48-та минута. Отново поради различни причини отсъстваха някои от водещите..

публикувано на 20.01.21 в 17:00

Пет отличия в свободния стил

С пет медала се завърнаха от участие в Държавното лично първенство за момчета до 15 години в Горна Оряховица представителите на клуба по борба „Берое“. Тихомир Стоянов грабна златото до 44 кг. Григор Чернаков стана първи до 75. В категория до 52..

публикувано на 20.01.21 в 15:02

Победа за волейболистките на "Берое" в първия мач за годината

Волейболистките на "Берое" започнаха по най-добрия начин 2021 г. Старозагорки победиха с убедителното 3:0 като гост столичния "Славия". В първия гейм беройки не оставиха никакъв шанс на съперника, оставяйки го едва на 14 точки. Във втория резултатът бе..

публикувано на 20.01.21 в 09:17

Победа за „Берое“ над „Ибър Рожае“

В среща от поредния, 10 кръг на баскетболната Балканска лига отборът на „Берое“ прие „Ибър Рожае“ от Черна гора и победи със 74:67. Старозагорци бяха надделели над същия съперник и при гостуването си през ноември. Въпреки, че гостите от Черна гора..

публикувано на 19.01.21 в 21:17

Насрочиха дербито за Купата на 3 март

Дерби мачът между "Левски" и "Берое" от 1/8 финалната фаза в турнира за Купата на България бе насрочен за Националния празник на България 3 март. Срещата е с начален час 18:00. Това реши Спортно-техническата комисия към БФС. Ясна е вече и програмата за..

публикувано на 19.01.21 в 17:02

"Берое" срещу "Етър" в сряда от 14 часа

В сряда (20 януари) „Берое“ ще изиграе втората си контролна среща от зимната подготовка. Съперник в нея ще бъде съставът на „Етър“ (Велико Търново). Двубоят ще започне в 14 ч. на Спортна база „Берое“. До този момент „зелено-белите“ изиграха един..

публикувано на 18.01.21 в 13:12

Убедителна победа за волейболния "Берое 2016"

Мъжкият волейболен "Берое 2016" постигна убедителна победа с 3:0 гейма над "Черно море" като гост във Варна в среща от Втората осмица в мъжката "Суперлига". Възпитаниците на Иван Тасев не оставиха никакви шансове на противника и спечелиха без проблеми и..

публикувано на 18.01.21 в 08:00

"Берое" стартира с победа в контролите

"Берое" победи с класическото 3:0 втородивизионния "Янтра" Габрово в първата си контрола за 2021 г. И трите попадения паднаха през втората част , когато в игра се появиха някои от юношите на клуба. Именно младите Тони Николов и Димитър Спасов отбелязаха..

публикувано на 16.01.21 в 16:35

"Берое" срещу "Хебър" за Купата на България по волейбол

"Берое 2016" ще играе срещу носителя на трофея "Хебър" Пазарджик в третия кръг от турнира за Купата на България по волейбол при мъжете. Това отреди тегленият днес жребий. Мачовете от тази фаза на турнира ще се играят на 26 и 27 януари. Ето и пълния..

публикувано на 15.01.21 в 13:26