Убедителен успех за "Берое" в "Балканската лига"

Баскетболистите на "Берое" постигнаха убедителен успех със 105:76 срещу северномакедонския "Куманово" в мач от "Балканската лига" по баскетбол. Така възпитаниците на Любомир Минчев записаха четвърти успех. "Берое" има и три загуби, заемайки четвърто място в класирането. За гостите това е четвърта загуба в седем срещи.

"Берое" завърши мача със 17 тройки от 31 опита срещу едва 7 от 28 за гостите. Брейди Роуз вкара 18 точки и направи 4 асистенции за победителите, 17 точки и 6 борби добави Кейлъб Бишъп, а 16 точки Николай Стоянов. Павел Маринов се отчете с 15 точки и 8 борби.

Утре от 19 часа на беройци предстои гостуване на "Академик" Пловдив в среща от Националната баскетболна лига.

„Берое 2016“ приключи участие в първенството

С победа над „Арда“ в Кърджали с 3:0 гейма приключи участието си в първенството на Втората осмица на мъжката Суперлига волейболният „Берое 2016“. „Трябваше ни победа с 3:0 гейма, тъй като бяхме сигурни, че „Локомотив“ Пловдив ще победи „Ботев“..

публикувано на 08.03.21 в 16:38

Атанас Апостолов: Доволен съм от спечелената точка срещу ФК "Извор"

Съставът на ФК "Розова долина" Казанлък постигна равенство 1:1 при гостуването си на ФК "Извор" Горски извор в пореден кръг от пролетния дял на първенството в Югоизточната В група. Така след три поредни победи възпитаниците на Атанас Апостолов стигнаха до..

публикувано на 08.03.21 в 10:24

"Берое" падна тежко от "Лудогорец"

"Берое" допусна тежко поражение при домакинството си на шампиона "Лудогорец". Старозагорци имаха своите добри моменти в срещата, но отстъпиха с разгромното 1:4. Единственото попадение за заралии вкара Иван Минчев. Димитър Димитров се върна към схемата с..

публикувано на 07.03.21 в 16:20

„Берое 2016“ победи „Арда“

В среща от 14 кръг на първенството във Втората осмица на Суперлигата на НВЛ „Берое 2016“ гостува на „Арда“ в зала „Арпезос“ в Кърджали. Възпитаниците на Иван Тасев се наложиха в първия гейм с 25:19 точки. Във втория и третия съпротивата на..

публикувано на 06.03.21 в 20:45

24 дами се надпреварваха в Бургас

24 участнички имаше в 25-тото издание на традиционното осмомартенско рали в Бургас. Състезанието носи името на Елена Апостолова, шампион на България по автомобилизъм. Тази година то премина под мотото: “Традицията продължава, нека заедно да..

публикувано на 06.03.21 в 17:40

Слънчезар Цанков: Републиканското първенство в София бе на високо ниво

Четири поредни дни в столичнатата зала "Европа" се проведе първенството на България по бадминтон за мъже и жени. Главен съдия на състезанието бе старозагорецът Слънчезар Цанков, който е и председател на спортно-техническата комисия към федерацията по..

публикувано на 05.03.21 в 14:36

Лекоатлетите пред важни домакинства

За важни домакинства се подготвят в СКЛА „Берое“. През месец май трябва да бъде проведен традиционния турнир „Самарско знаме“. Месец по-късно пък старозагорският клуб трябва да приеме Европейския отборен шампионат. Тези важни състезания ще бъдат..

публикувано на 05.03.21 в 09:42

Херо остава в "Берое"

Димитър Димитров - Херо остава начело на треньорския пост в "Берое". Това обявиха официално от клуба на официалния сайт. Ето и пълното съобщение без редакторска намеса: Във връзка с отпадането от „Левски“ за Купата на България и изявената готовност от..

публикувано на 04.03.21 в 17:19

Второ място отборно за момичета на „Берое“

Силно се представиха възпитаничките на клуба по борба „Берое“ при участието си в Държавния лично-отборен шампионат за момичета и кадетки в Бургас. При момичетата те се класираха втори отборно. „Второто място е добра заявка за един добър отбор в..

публикувано на 04.03.21 в 16:44

Иван Николов : Ще се борим и за трите купи

Съставът на БК "Берое Стара Загора" се подготвя сериозно за предстоящите важни двубои за купата на България и финалната четворка за Адриатическата лига. Изпълнителният директор на тима Иван Николов, сподели за всичко свързано с отбора преди важните следващи..

публикувано на 04.03.21 в 09:58