"Берое" подаде жалба срещу Георги Кабаков

Георги Кабаков

ПФК „Берое“ входира жалба срещу съдийството в двубоя със „Славия“ от последния кръг на шампионата. Рефер на двубоя бе Георги Кабаков.

Основното несъгласие на клуба е свързано с решенията на съдийската бригада при отсъждането на два жълти и съответно червен картон на футболиста Крум Стоянов, както и отсъдената дузпа в полза на гостите. От клуба считат, че тези решения на рефера повлияха сериозно на крайния резултат от двубоя.

Сребърни медали за „Казанлък Волей“

Отборът на „Казанлък Волей“ завърши на второ място в държавното първенство по волейбол за девойки до 20 години. Във финалната среща в столицата „Казанлък Волей“ загуби от ЦСКА с 1:3 гейма (18:25, 16:25, 25:18 и 21:25). „Искаше ми се да спечелим..

публикувано на 17.05.21 в 16:52

"Розите" с равенство у дома срещу "Борислав" Първомай

Съставът на "Розова долина" Казанлък не успя да победи у дома тима на "Борислав" Първомай и срещата завърши наравно 1:1. Първото полувреме бе равностойно и положенията пред двете врати бяха малко. През втората част обаче двубоят стана по-интересен и след..

публикувано на 17.05.21 в 12:42

"Мини Марица изток" с убедителна победа над "Левски" Сърнево

Съставът на ФК "Мини Марица изток" постигна убедителна победа като гост над тима на "Левски" Сърнево със 6:2 в среща от предпоследния кръг на областна група "Стара Загора". "Изиграхме добър мач, като първото полувреме бе по-равностойно. На почивката водехме..

публикувано на 17.05.21 в 12:15

"Берое" отново не успя да победи

„Берое“ и ЦСКА 1948 завършиха при резултат 3:3 в мач от 30 кръг на първенството. Гостите поведоха след точно изпълнена дузпа от Ивайло Чочев след намеса на ВАР в 36-та минута, а в 45-та минута Чочев бе отстранен от игра и ЦСКА 1948 остана с човек..

публикувано на 16.05.21 в 22:17

„Берое Стара Загора“ до 19 г. бе на секунди от титла

В старозагорската спортна зала „Общинска“ приключи финалният турнир на първенството за девойки до 19 години по баскетбол. В двубой за бронзовите медали днес „Славия“ се наложи над „Септември 97“ с 66:57. Много емоции предизвика финалният сблъсък,..

публикувано на 16.05.21 в 18:07

Над 100 бойци мериха сили в Стара Загора

В старозагорската спортна зала „Иван Вазов“ бе проведено поредното издание на традиционния турнир Купа „Верея“, който тази година бе и Държавно първенство по киокушин-кан. В надпреварата участваха над 100 състезатели във възраст мъже и жени. В..

публикувано на 16.05.21 в 17:45

Даниел Ладжев бе на крачка от Олимпиадата

Малко не достигна на Даниел Ладжев да стигне финал на квалификацията за Европа в София и по този начин да спечели квота за участие в Олимпиадата в Токио през тази година. „За нас е чест, че Дани представи България в тази квалификация в своята..

публикувано на 14.05.21 в 16:36

Три отличия за лекоатлети от „Берое“

Три медала спечелиха възпитаниците на СКЛА „Берое“ на Държавното първенство на писта, в дистанция 10 км., в Русе. Девора Аврамова стана втора при жените. Кристиян Иванов завърши също втори, но при юношите. Треньорът в клуба за тази дисциплина и..

публикувано на 14.05.21 в 16:20

"Розите" нямаха проблеми и победиха с 5:0 "Верея"

Съставът на "Розова долина" Казанлък нямаше особени проблеми и надигра убедително като гост "Верея" с 5:0 в пореден мач от Югоизточната "В" група. Гостите от Казанлък на полувремето имаха преднина от 2:0 и до края на мача стигнаха до пет попадения във..

публикувано на 14.05.21 в 08:20

„Берое Стара Загора“ се класира за полуфиналите

Домакините от „Берое Стара Загора“ се класираха за полуфиналите на първенството по баскетбол за девойки до 19 години, което се провежда в зала „Общинска“. В първите два кръга старозагорки постигнаха победи над „Черно море Одесос“ в първия ден и над..

публикувано на 13.05.21 в 20:51