„Берое Стара Загора“ загуби в Монтана

Със загуба завърши участието си в редовния сезон на първенството в женската баскетболна „А“ група „Берое Стара Загора“. Водени и в този мач от Неманя Ламбергар и Константин Боев, старозагорки гостуваха на „Монтана 20034 и загубиха със 70:89 точки. Силно начало на домакините и равностойно представяне до края оформи крайния резултат в тази среща. Изабела Рамона реализира 29 точки за „Монтана 2003“. За „Берое Стара Загора“ Гергана Иванова отбеляза 17. Срещата бе последна от двубоите в първата тройка и определи първо място в крайното класиране за „Монтана 2003“ и второ за „Берое Стара Загора“.  Като първи в класирането отборът от Монтана ще бъде с домакинско предимство във финалния сблъсък. Мачовете от който ще се играят на 13 15, 18, 20 и ако се налага пети сблъсък, той ще бъде на 23 април. Играе се до 3 победи от максимум 5  двубоя.

Сребърни медали за „Казанлък Волей“

Отборът на „Казанлък Волей“ завърши на второ място в държавното първенство по волейбол за девойки до 20 години. Във финалната среща в столицата „Казанлък Волей“ загуби от ЦСКА с 1:3 гейма (18:25, 16:25, 25:18 и 21:25). „Искаше ми се да спечелим..

публикувано на 17.05.21 в 16:52

"Розите" с равенство у дома срещу "Борислав" Първомай

Съставът на "Розова долина" Казанлък не успя да победи у дома тима на "Борислав" Първомай и срещата завърши наравно 1:1. Първото полувреме бе равностойно и положенията пред двете врати бяха малко. През втората част обаче двубоят стана по-интересен и след..

публикувано на 17.05.21 в 12:42

"Мини Марица изток" с убедителна победа над "Левски" Сърнево

Съставът на ФК "Мини Марица изток" постигна убедителна победа като гост над тима на "Левски" Сърнево със 6:2 в среща от предпоследния кръг на областна група "Стара Загора". "Изиграхме добър мач, като първото полувреме бе по-равностойно. На почивката водехме..

публикувано на 17.05.21 в 12:15

"Берое" отново не успя да победи

„Берое“ и ЦСКА 1948 завършиха при резултат 3:3 в мач от 30 кръг на първенството. Гостите поведоха след точно изпълнена дузпа от Ивайло Чочев след намеса на ВАР в 36-та минута, а в 45-та минута Чочев бе отстранен от игра и ЦСКА 1948 остана с човек..

публикувано на 16.05.21 в 22:17

„Берое Стара Загора“ до 19 г. бе на секунди от титла

В старозагорската спортна зала „Общинска“ приключи финалният турнир на първенството за девойки до 19 години по баскетбол. В двубой за бронзовите медали днес „Славия“ се наложи над „Септември 97“ с 66:57. Много емоции предизвика финалният сблъсък,..

публикувано на 16.05.21 в 18:07

Над 100 бойци мериха сили в Стара Загора

В старозагорската спортна зала „Иван Вазов“ бе проведено поредното издание на традиционния турнир Купа „Верея“, който тази година бе и Държавно първенство по киокушин-кан. В надпреварата участваха над 100 състезатели във възраст мъже и жени. В..

публикувано на 16.05.21 в 17:45

Даниел Ладжев бе на крачка от Олимпиадата

Малко не достигна на Даниел Ладжев да стигне финал на квалификацията за Европа в София и по този начин да спечели квота за участие в Олимпиадата в Токио през тази година. „За нас е чест, че Дани представи България в тази квалификация в своята..

публикувано на 14.05.21 в 16:36

Три отличия за лекоатлети от „Берое“

Три медала спечелиха възпитаниците на СКЛА „Берое“ на Държавното първенство на писта, в дистанция 10 км., в Русе. Девора Аврамова стана втора при жените. Кристиян Иванов завърши също втори, но при юношите. Треньорът в клуба за тази дисциплина и..

публикувано на 14.05.21 в 16:20

"Розите" нямаха проблеми и победиха с 5:0 "Верея"

Съставът на "Розова долина" Казанлък нямаше особени проблеми и надигра убедително като гост "Верея" с 5:0 в пореден мач от Югоизточната "В" група. Гостите от Казанлък на полувремето имаха преднина от 2:0 и до края на мача стигнаха до пет попадения във..

публикувано на 14.05.21 в 08:20

„Берое Стара Загора“ се класира за полуфиналите

Домакините от „Берое Стара Загора“ се класираха за полуфиналите на първенството по баскетбол за девойки до 19 години, което се провежда в зала „Общинска“. В първите два кръга старозагорки постигнаха победи над „Черно море Одесос“ в първия ден и над..

публикувано на 13.05.21 в 20:51