31.80%
Румен Радев
Анастас Герджиков

Нов неуспех на „Берое“ в Пловдив

Втора поред загуба претърпя баскетболният „Берое“ от „Академик Пловдив“. След поражението в понеделник, днес старозагорци претърпяха ново, този път в турнира Балканска лига. Отново в Пловдив възпитаниците на Бойко Миленков загубиха с 68:74 точки. Двубоят днес, както и този в понеделник, бе много интересен и оспорван и премина през обрати в резултата. Началото на срещата бе равностойно, а след първите 10 минути игра „Берое“ водеше с 20:15. На полувремето старозагорският отбор продължаваше да води, с 4 точки, при 44:40. След почивката домакините направиха пълен обрат в играта и в резултата, а след половин час игра на таблото бе изписано 64:58 в тяхна полза. В последната четвърт баскетболистите на Йордан Янков успяха да увеличат аванса си, а отборът на „Берое“ се опита да ги догони в резултата, но не успя. За „Академик Пловдив“ Васил Бачев бе най-резултатен и отбеляза 18 точки. За „Берое“ Обина Олека реализира 15 точки, а Седариан Рейнс добави 14. Следващият мач на „Берое“ в Балканската лига по програма трябва да бъде на 27октомври. Тогава старозагорци трябва да гостуват на „Ибър Рожае“. Преди това, в събота от 19 часа те трябва да приемат „Балкан“ Ботевград в мач от първенството на НБЛ.

Старозагорки завоюваха отличия на Световно първенство по канадска борба

Три старозагорки от Спортен клуб за сляпо-глухи „Августа- Стара Загора"- Тилка Кайрякова, Ангелина Кръстева и Донка Йовчева завоюваха нови отличия по време на XXXXIIСветовно първенство по канадска борба, което се проведе в Букурещ, Румъния, съобщиха от..

публикувано на 07.12.21 в 17:06

Четири отличия за Никол Колева

В Бургас бе проведено Държавното първенство по плуване за деца до 11-12 години. Никол Колева от старозагорския клуб „Траяна“ се представи много силно в това състезание. „Тя стана първа на „100 м. бътерфлай“ и втора на „50 м. делфин“, „100 м...

публикувано на 07.12.21 в 16:42

22 медала за грации от „Берое“

В Бургас бе проведено 12-тото издание на детския турнир по художествена гимнастика посветен на Празника на града Никулден. „Участваха над 250 гимнастички от 5 клуба“, съобщи за радио „Стара Загора“ Палмира Чорбаджиева, треньор в старозагорския..

публикувано на 07.12.21 в 16:20

Билетите за последния мач на "Берое" през 2021 г. са вече в продажба

„Берое“ пусна в продажба билетите за домакинството си на „Левски“ от efbet Лига. Срещата е насрочена за 12 декември от 16:30 ч. на стадиона под "Аязмото".  На стадиона ще бъдат допускани фенове, журналисти и длъжностни лица, които притежават..

публикувано на 06.12.21 в 16:37

"Берое" приключи годината в детско-юношеския футбол

През изминалия уикенд се изиграха последните двубои от есенния полусезон в детско-юношеския футбол, съобщава официалният сайт на "Берое". Ето и всички резултати. „Берое“ 2 загуби гостуването си на „Левски“ (Крумовград) с 1:4. Така отборът ще зимува на..

публикувано на 06.12.21 в 15:28

Поражение за баскетболистите край морето

Баскетболният „Берое“ гостува на „Черноморец“ в Бургас. Срещата бе от 6 кръг на първенството в НБЛ. За този мач наставникът на „Берое“ Бойко Миленков не можеше да разчита на Обина Олека, който е с оток в коляното и на новото попълнение Дейзън..

публикувано на 04.12.21 в 21:27

„Берое 2016“ загуби от „Хебър“

В мач от 9 кръг на мъжкото волейболно първенство, Супер Волей, „Берое 2016“ гостува в Панагюрище на най-добрия български отбор в момента „Хебър“ Пазарджик. Срещата бе играна в Панагюрище поради ремонт на залата в Пазарджик. Очаквано старозагорци..

публикувано на 04.12.21 в 20:05

„Берое Стара Загора“ спечели в Монтана

В среща от 7 кръг на първенството в женската баскетболна „А“ група „Берое Стара Загора“ гостува в Монтана. Двубоят бе своеобразен реванш за старозагорки за загубата в първата среща, играна в Стара Загора през октомври. Срещата тази вечер между..

публикувано на 04.12.21 в 19:35
Снимка: официален сайт на

"Берое" отново разочарова като гост

"Берое" затвърди тенденцията да се представя много слабо като гост. В последната си визита през годината в шампионата заралии отстъпиха във Враца на местния "Ботев", който записа първа победа от месец август насам. По този начин старозагорският тим остава..

публикувано на 04.12.21 в 14:20

Нов неуспех за волейболния „Берое“

Волейболният „Берое“ претърпя загуба при гостуването си на ЦСКА в София. В среща от 6 кръг на първенството в женската „Демакс лига“ старозагорки бяха равностойни на своя съперник само в първия гейм, водеха доста време и все пак той приключи при..

публикувано на 03.12.21 в 20:59