Българско национално радио © 2022 Всички права са запазени

Билетите за последния мач на "Берое" през 2021 г. са вече в продажба

„Берое“ пусна в продажба билетите за домакинството си на „Левски“ от efbet Лига. Срещата е насрочена за 12 декември от 16:30 ч. на стадиона под "Аязмото".

На стадиона ще бъдат допускани фенове, журналисти и длъжностни лица, които притежават валиден зелен сертификат.

Цената на билета за мача ще бъде 10 лв., независимо дали той е закупен в предварителна продажба в мрежата на eventim или в деня на срещата. Билетите за VIP зоната са по 40 лв. , включително и за деца.

В продажба са виртуални билети за втората контрола на "Берое" в Турция

Както е известно, „ Берое“ пусна в продажба ВИРТУАЛНИ билети за своите контролни срещи в Турция.  По този начин всеки желаещ ще има възможност да подпомогне финансово и морално своя любим отбор. Билетите за втората контролна среща в Турция – срещу..

публикувано на 26.01.22 в 10:53

„Казанлък Волей“ отпадна от турнира за Купата на България

В Двореца на културата и спорта във Варна се игра полуфиналът от турнира за Купата на България по волейбол при жените, между домакините от „Варна ДКС“ и „Казанлък Волей“. Воденият от Стоян Гунчев тим се наложи с 3:0 гейма, в отделните части 25:22,..

публикувано на 25.01.22 в 20:51

Отиде си легенда на "Берое"

Почина легендарният Георги Стоянов – Бръснаря, съобщава официалният сайт на "Берое". Стоянов остава завинаги в историята като играча, отбелязал победното попадение срещу „Ювентус“ в паметния мач от 1979 г. Ръководството, спортно-техническия щаб,..

публикувано на 25.01.22 в 20:31
Снимка: beroe.bg

"Берое" допусна обрат от руснаци

„Берое“ загуби с 1:3 от „Оренбург“ (Русия) в първата си контрола на турска земя. Авторът на попадението за „зелено-белите“ бе Илиян Стефанов, съобщават от клуба на официалния си сайт. "Берое" поведе с 1:0 в 25-ата минута. Футболистите направиха много..

публикувано на 25.01.22 в 18:43

Лекоатлетите с първи успехи за годината

В края на миналата седмица в столицата бе проведен турнирът по лека атлетика за купа „Академик“. „В събота бе надпреварата при мъже и жени, а в неделя за деца“, съобщи за радио „Стара Загора“ Иван Попов, треньор в СКЛА „Берое“. От..

публикувано на 25.01.22 в 08:34

Три отличия за кадетите

С три медала се завърнаха от участие в Държавното лично първенство по борба за кадети в Бургас представителите на клуб „Берое“ в свободния стил. Калоян Атанасов стана първи в своята категория до 71 кг. „При Калоян има доста добро израстване,..

публикувано на 24.01.22 в 15:19

От "Берое" обявиха подробности за първата си контрола в Турция

Утре (25 януари) „Берое“ ще изиграе първата си контрола от лагера в Турция. Съперник в нея е руския „Оренбург“, а двубоят ще започне в 16 ч. българско време и ще се играе на „Кая спорт център“. Това съобщиха от клуба на официалния си сайт. Съперникът в..

публикувано на 24.01.22 в 12:04

Първа тренировка за беройци в Турция

След близо три часа закъснение в полета отборът на „Берое“ пристигна в Турция, където днес стартира втората част от зимната подготовка на тима. Отборът все пак успя да направи и тонизираща тренировка, в която се включиха всички налични играчи. Това..

публикувано на 22.01.22 в 19:40

„Берое“ и „Берое 2016“ отпаднаха, а „Казанлък Волей“ продължава

Изиграха се четвъртфиналите в турнира по волейбол за Купата на България при жените и осминафиналите при мъжете. „Берое 2016“ прие „Нефтохимик 2010“ Бургас и изнесе силен първи гейм, в който допусна загуба с 26:28 точки. През втората и третата част..

публикувано на 22.01.22 в 19:02

„Берое Стара Загора“ – „Монтана 2003“ 89:54

В първия си двубой от мачовете в първата тройка на женската баскетболна „А“ група „Берое Стара Загора“ прие „Монтана 2003“ и постигна впечатляваща победа с 89:54 точки. След равностойни първи минути старозагорки поведоха и превъзхождаха и в..

публикувано на 22.01.22 в 18:23