Маурицио Сари е новият треньор на „Ювентус“

Ювентус

Доскорошният мениджър на „Челси“ Маурицио Сари бе обявен за новия треньор на „Ювентус“.

Сари заменя начело на шампионите на Италия Масимилиано Алегри, който се раздели с "бианконерите" след края на последния сезон.

Магията на футболния химн

За футболните агитки може да се говори много. За тяхната подкрепа е излишно да се коментира. Любимите песни, хореография са част от футболното шоу. Всичко това оказва влияние и върху играта на футболистите. Някои футболни агитки се превърнаха в институции. Какво е футболен отбор без фенове ? Какво са феновете без любимата песен ? Макар и често доста..

публикувано на 02.07.20 в 15:10

Иван Кирчев: „Много добро представяне в Бургас. Нашата регата ще я има“

Иван Кирчев е председател на УС на ЯК „Кап. Г.Георгиев Порт Варна“. Той определи, като отлично представянето на състезателите на клуба на регатата „Черноморец“-Бс. Ветроходците на варненския клуб се завърнаха с 4 титли. Иван Кирчев потвърди, че клубната регата „Варна“ ще я има и обяви датите. Още по темата, чуйте от интервюто с него за Радио Варна.

публикувано на 02.07.20 в 09:15

"Царско село" ще спасява сезона срещу "моряците"

"Черно море" гостува на "Царско село" в мач от втората осмица на Ефбет лига. За варненци няма да играят контузените Дани Кики и Жордао Кардосо. След наказание се завръща Родриго Енрике, а след контузии в нея попаднаха вратарят Миодраг Митрович и Петър Вуцов. Срещата е от 20:45 часа в София. "Моряците" могат да зарадват с успех треньор си Илиян Илиев,..

публикувано на 02.07.20 в 09:05

"Лейкърс" събра Джей Ар Смит с ЛеБрон

Лос Анджелис Лейкърс официално обяви привличането на гарда Джей Ар Смит. 34-годишният стрелец подписа договор до края на сезона с "езерняците", като ще бъде част от ротацията на старши треньора Франк Вогъл за рестарта на сезона в Орландо. Смит бе взет "на пожар" заради отказалия се от участие гард Ейвъри Брадли.198-сантиметровият стрелец не е играл в..

публикувано на 02.07.20 в 08:59

Автогол спаси "Милан" от срамна загуба

СПАЛ 2013 и Милан завършиха при резултат 2:2 на “Паоло Маца” в мач от 29-ия кръг на Серия “А”. За домакините точни бяха Матия Валоти (13') и Серджо Флокари (30') със спиращо дъха изпълнение, след което Рафаел Леао (79') и Франческо Викари (90+4' - автогол) се разписаха за "росонерите". Тимът от Ферара игра цяло полувреме с 10 човека след изгонването на..

публикувано на 02.07.20 в 08:56

"Локомотив"- Пловдив спечели купата

ЦСКА Сф и Локо Пд направиха добър мач, финал за купата на България. Двата отбора не си отбелязаха гол в редовното време и продълженията. След дузпи 5-3 за Локомотив. Те са новият стар носител на трофея.Втори жълт и червен картон за Кристиян Малинов в 114-та минута. Али Соу пропусна за "червените" при дузпите и това донесе трофея на пловдивчани.

публикувано на 01.07.20 в 22:06

150-килограмов вратар превзема Англия

Ще ви върна 118 години назад, за да ви срещна с един впечатляващ футболист. По-точно става дума за вратар. Мачът се играе  през 1902 г. меду  «Шефилд Юнайтед» – «Бери» в Англия. Най-интересният герой на мача е вратарят. Той нахлузва панталоните си, крие огромното си коремче и с всички сили избива топката от очертанията на вратата...

публикувано на 01.07.20 в 15:10