Отличен мач на ЦСКА София в Рим, 0-0

Отбрът на ЦСКА София направи отличен мач, като гост на Рома в Рим. Среща от Лига Европа, втори кръг. Българите имаха реални възможности за гол. Антов в 50-та минута направи непростим пропуск на метри от вратата. Али Соу в 71-та минута сам срещу вратаря на Рома и стреля в ръцете му. Две ситуации, които са 100-процентови голови положения. ЦСКА игра със самочувствие и футболистите на „червените“ стояха като равен с равен с италианския колос. Коректен мач с красива игра и нереализирани възможности пред двете врати. В 32-та минута Мхитарян уцели напречната греда, но по-чистите положения бяха за българския тим.

Поклонението пред баскетболната легенда Симеон Варчев ще е на 26 ноември

От 9.30 до 11.30 в зала "Христо Борисов" ще бъде отдадена последна почит към легендата в българския баскетбол Симеон Варчев, който ни напусна след дълго боледуване на 77-годишна възраст. Погребението ще бъде в същия ден от 12.30 в Старите гробища във Варна. Роден на 7 август 1943 година в Разград, той играе близо 20 години в различни отбори у нас,..

обновено на 24.11.20 в 12:40

ЦСКА назначи Алън Пардю за технически директор

Английският футболен специалист Алън Пардю ще бъде занапред част от голямото червено семейство на Армията. Той ще заеме длъжността на „Технически директор“ и ще помага с огромния си опит и контакти в цялостното развитие на клуба и привличането на футболисти за представителния тим. 59-годишният британец вече подписа своя личен договор и веднага започва..

публикувано на 24.11.20 в 11:16

Шампионска лига, днес

Шампионска лига – 4 кръг: Група „Е“: КРАСНОДАР – СЕВИЛЯ РЕН – ЧЕЛСИ Група „F“: БОРУСИЯ (Д) – БРЮЖ ЛАЦИО – ЗЕНИТ Група „G“: ДИНАМО (К) – БАРСЕЛОНА ЮВЕНТУС – ФЕРЕНЦВАРОШ Група „Н“:* МАНЧЕСТЪР ЮН – ИСТАНБУЛ Б ПАРИ СЕН ЖЕРМЕН – РБ ЛАЙПЦИГ

публикувано на 24.11.20 в 11:15

Димо Стоянов: „Видимо отборът ни расте“

Волейболистките на "Перун"-Варна с всеки изминал мач показват развитие. Тимът е съставен от много млади момичета, но въпреки това за втора година участва в елитната волейболна лига при жените. Въпреки загубите, състезателките и треньорският щаб са уверени, че вървят по правилния път.

публикувано на 24.11.20 в 08:10

Илиан Илиев и Тони Здравков за мача на "Тича"

Илиан Илиев Тони Здравков Футболистите на Черно море записаха важна победа в домакинския си мач срещу Ботев/Враца/. Варненци се наложиха с 2-1. Мачът стана интересен, макар че се игра без публика и емоцията на феновете липсваше. Варненци създадоха доста положения, но реализираха само две от тях. Наставникът на варненци Илиян Илиев остана..

публикувано на 23.11.20 в 15:10

Бившият треньор на Черно море Никола Спасов почина от COVID-19

Бившият треньор на Черно море Никола Спасов, който донесе на "моряците" бронзовите медали от първенството и трофея от Купата на България, почина от усложнения след боледуване от коронавирус. Спасов бе на 61 години.  /БГНЕС

публикувано на 23.11.20 в 10:52

"Черноморец" (Бяла) е лидер в Източната група

Волейболният тим на  "Черноморец" (Бяла) прави фурор в Източната група от Втора лига при мъжете. Тимът вече е лидер в класирането. Те се справиха с "Елит" (Силистра) с 3:1 (25:18, 29:27, 25:27, 25:21) в мач от третия кръг. Играещият треньор Милен Стоянов и неговият тим записаха трета поредна победа и с 9 точки са начело. Има доста отложени срещи, като все..

публикувано на 23.11.20 в 08:13