Фойерверки озариха "Тича"

С мощна заря на стадион „Тича“ отпразнуваха 108-я рожден ден на ПФК „Черно море“. Преди това най-верните фенове на клуба обиколиха града с песни и скандирания в подкрепа на любимия футболен тим.  След това цялата група фенове се появи на „Тича“, а след малко целия стадион буквално беше „взривен“ от красива заря.

Руслан Грозданов: Направихме силен зимен сезон с отлични резултати

Руслан Грозданов е главен треньор в спортен клуб „Супер спорт“-Варна. Неговият състезател Станислав Станков направи силна серия от състезания, като дори спечели сребро на Балканско първенство на 60 м. с препятствия. Станислав беше обявен за спортист на Варна за месец февруари,а треньорът му коментира успехите в интервю за Радио Варна.

публикувано на 22.04.21 в 15:05

Турнир в Балчик търси бъдещи звезди на хвърлянията

Детски турнир по хвърляния организира на 25 април балчишкият клуб по лека атлетика „Черно море-2005“. Целта на състезанието е популяризиране на леката атлетика и съхраняване на традициите по хвърляния в Балчик. В дисциплините чук, диск,  гюле и вортекс на полигона в Белия град ще се състезават момичета и момчета.  Младите лекоатлети трябва да са..

публикувано на 22.04.21 в 10:39

„Берое“ се раздели с Димитър Димитров

Димитър Димитров няма да бъде старши треньор на „Берое“. Това стана ясно след днешната загуба от „Царско село“. Ръководството и треньорският щаб взеха решение да се разделя. Ръководството на клуба благодари на екипа за съвместната работа и им пожелава успех занапред. Утре ще бъде обявен и щабът, който ще води „Берое“ в предстоящото гостуване на..

публикувано на 22.04.21 в 10:18

Балкан с изразителен успех срещу Берое

Балкан (Ботевград), шампион на страната,  започна защитата на титлата си в НБЛ с победа в първия си мач от плейофите. Като домакини те безпроблемно спечелиха срещу отбора на Берое с 94:58 (31:9, 22:14, 19:14, 22:21) в мач №1 от четвъртфиналната серия. Така те поведоха с 1-0 победи в серията. При нов успех отиват на полуфинал. Мач №2 е в събота от..

публикувано на 22.04.21 в 10:17

Локомотив /Пловдив/-Левски 1-0

Отборът на Локомотив (Пловдив) победи Левски с 1-0, като домакин в дербито от 25-ия кръг на efbet Лига. Домакините изиграха добър мач, като още от самото начало се опитаха да подложат под напрежение съперника си. Кристиан Илич бе точен в 49-ата минута. Така пловдивчани са на шест точки от шампиона Лудогорец.

публикувано на 22.04.21 в 10:16

Отново бронз за Славия

Отборът на Славия за четвърти пореден път печели бронзовите медали в първенството по баскетбол при жените. Те победиха Шампион 2006 с 54:53 във втората среща. Валерия Алексиева вкара 17 за успех. Плейофи 2021 | Мачове за 3/4 място 1 Кръг 19-04-2021 Славия Шампион 2006 77 33 2 Кръг 21-04-2021 Шампион 2006 Славия 53 54..

публикувано на 22.04.21 в 10:15