Ботев /Пловдив/ взе бронза

Автор:

Ботев (Пловдив) победи  Славия с 2:1 в последен двубой от плейофите в първата шестица. Така възпитаниците на Азрудин Валентич грабнаха бронзовите медали, завършвайки на трето място след Лудогорец и ЦСКА – София.

Григор се справи този път с Алкарас

Григор Димитров изигра нов страхотен мач и се класира за полуфиналите на турнира от сериите "Мастърс 1000" в Маями, който е с награден фонд от 8.995 милиона щатски долара.Българинът победи с 6:2, 6:4 №1 в схемата и №2 световната ранглиста Карлос Алкарас от Испания. Срещата продължи 1 час и 32 минути.  Това е втора поредна победа за Димитров над..

публикувано на 29.03.24 в 07:59

Сезонът за волейболистите на "черно море" приключи

Волейболистите на „Черно море“ приключиха участието си в първенството този сезон, след като отпаднаха на ¼ финалните плейофи. Варненци гостуваха тази вечер в Бургас, на отбора на „Дея волей“ за трети решителен плейофен мач от тази фаза на надпреварата. Момчетата на треньора Пламен Христов отстъпиха с 0-3 гейма, 11-25, 19-25, 17-25. Победителят ще..

публикувано на 29.03.24 в 07:56

Коцева демонстрира отличен тенис

Рая Коцева продължава с великолепното си представяне през тази година. Талантливата българка триумфира с титлата на сингъл при девойките на турнира до 14 г. в Индиън Уелс - едно от най-силните и престижни състезания в САЩ.Поставената под №6 Коцева победи във финала с 6:0, 7:5 третата в схемата Анджани Викнесваран. Така Рая спечели титлата с шест..

публикувано на 29.03.24 в 07:52

Баскетбол отново стигна да победа

След два слаби мача баскетболистите на Балкан се върнаха на победния път. Тази вечер в Арена Ботевград в отложен мач от 23 кръг те спечелиха срешу ЦСКА с категоричния резултат 86-59 (23-23, 23-13, 26-15, 14-8). В неделя Балкан е домакин на един от лидерите - Рилски спортист. Срещата е от 13.00 ч.За най-добър играч на мача бе определен капитанът на..

публикувано на 29.03.24 в 07:50

Найден Найденов: Преди дузпите усещах, че ще спечелим

Ватерполистите на клуб „Варна“ се завърнаха с купата на България при мъжете. Финалната надпревара се проведе в Благоевград, а момчетата на треньора Найден Найденов не допуснаха загуба срещу съперниците си. В решителната среща с ЦСКА се стигна до дузпи, като „моряците“ не оставиха никакъв шанс на столичани. Големият трофей пристигна във Варна,..

публикувано на 28.03.24 в 11:50

Без почивка за щангистите на "Титан"-Варна

Нито миг покой за щангистите на "Титан"- Варна. Веднага след завръщането си от държавното първенство в Асеновград почти всички са в залата. Кипи усилен труд. Тренировката тече на високи обороти. Главният треньор в клуба Живко Николов не отпусна много време за почивка на състезателите. Предстоят скоро други състезания и той иска всички да са във форма...

публикувано на 28.03.24 в 08:45

Българките играят три контроли с Испания

Националният отбор на България за жени под 18 години ще изиграе три приятелски срещи с Испания. Контролите са част от подготовката на тима ни за предстоящата европейска квалификация в Австрия (11-14 април). България и Испания ще се срещнат в три последователни дни – 28, 29 и 30 март. Първата проверка ще бъде предавана пряко в YouTube канала на..

публикувано на 28.03.24 в 08:20