Убедителна победа за девойките на "Варна-ДКС"

Девойките старша възраст на Варна ДКС спечелиха убедително първия квалификационен турнир от ДП по волейбол до 20 г.В група „И“ на надпреварата варненки нямаха конкуренция и в зала “Младост“ на морската столица записаха три безапелационни победи с по..

публикувано на 19.03.24 в 09:58

"Варна клайминг" се завърна с медали

Отново отборът на „Варна клайминг“ се завръща с медали от състезание в София организирано от НСА. Ралица Белчева спечели златен медал. Само тя качи всички боулдъри, а изключителната й класа бе затвърдена, като се включи извън класирането в групата на..

публикувано на 19.03.24 в 09:57

Ясни са съперниците за плейофите

Редовният сезон в Национална волейболна DEMAX+ лига приключи. Последният 14-ти кръг предложи сблъсък на столичните ЦСКА и Славия 2017, които направиха вълнуваща среща, решена в пет гейма. "Белите" бяха домакин и пред своите фенове в зала "Панайот..

публикувано на 19.03.24 в 09:55

Калейн, Николова и ансамбълът ще ни представят на Световната купа

Боряна Калейн, Стилияна Николова и ансамбъл-жени ще представят България на Световната купа в София 2024! България ще бъде представена от Боряна Калейн, Стилияна Николова и ансамбъл - жени на Световната купа по художествена гимнастика в София. Това..

публикувано на 19.03.24 в 09:53

Кирил Десподов отново е №1

Футболист на България за 2023 г отново е Кирил Десподов, за трета поредна година. Най-красив гол - Асими Фадига /Левски/, който за попадението си срещу Айнтрахт (Франкфурт). Футболист №1 по минифутбол - Любомир Генчев. Треньор на България за 2023 по мини..

публикувано на 18.03.24 в 19:39

Днес става ясен футболист №1 на България

Днес обявяват победителя в 63-тата анкета “Футболист на годината” у нас.Церемонията започва в 18:00 часа. През последните две години наградата печели Кирил Десподов, който отново е основният фаворит за приза.Освен този приз се радвата награди и в..

публикувано на 18.03.24 в 13:15

Росен Марангозов: сезонът ще бъде дълъг, дано да е и успешен

Ветроходният сезон в България беше открит във Варна с регатата „3-и март“. Регатата определи своите шампиони   и сложи началото на битките във ветроходството за тази година. Президентът на федерацията ни Росен Марангозов обяснява какъв ще бъде..

публикувано на 18.03.24 в 11:50

Националите изиграха две контроли в Румъния

Българският мъжки национален отбор изигра две контролни срещи в Румъния срещу местния ЧСМ Александрия, който се бори за промоция в елитната LIGA ZIMBRILOR. Първата среща се игра в деня, в който съставът ни пътува за северната ни съседка и завърши..

публикувано на 18.03.24 в 10:32

Титла за Янева в Хърватия

Елизара Янева показа страхотен характер и воля и спечели титлата при девойките на турнира от категория J300 на ITF в Хърватия.16-годишната българка направи обрат и победи във финала с 3:6, 7:5, 6:3 Елиска Тичачкова от Чехия.Янева изоставаше със сет и..

публикувано на 18.03.24 в 10:31

Сенанджи взе злато за Варна

Златен медал и рекорд на трасето за Исмаил Ссенанджи. В Луковит се проведе първият старт от веригата “ РЪН БЪЛГАРИЯ “ - Рън Луковит. Поздравления за състезателя на СКЛА “ ЕВЪР “ Исмаил Ссенанджи, който стана първи.

публикувано на 18.03.24 в 10:30