Нападатели на Монтана трупат опит в Кариана

Снимка: Радио ВИДИН

Двама от нападателите на Монтана ще трупат опит в Кариана, където ще доиграят сезона. Нападателят Влади Цеков -Каската и атакуващият полузащитник Пиер Пиеров ще бъдат преотстъпени за пролетния полусезон. Договорката бе постигната между собственика на ерданчани Милан Йосифов и президента на Монтана Румен Панайотов.

Досега Цеков и Пиеров не получаваха шанс при монтанци, а влизането в Кариана ще им даде възможност да трупат опит.

"Дреновец" и "Бдин" бият в контроли

"Дреновец" победи като гост с 2:1 "Балкан" Ботевград във втората си контролна среща от подготовката за пролетния полусезон на Северозападната Трета лига. Едно от новите попълнения в отбора- видинчанинът Георги Стоянов, който дойде от школата на шампиона "Лудогорец",  се разписа за 1:0 в началото на срещата. Капитанът Ивайло Иванов удвои в 34-ата минута...

публикувано на 26.01.20 в 16:30

"Кариана" отстъпи на "Струмска слава" в контрола

Кариана отстъпи с 1:2 на Струмска слава /Радомир/ във втората си проверка от лагера в Сандански. Мачът се игра на стадиона в село Склаве. Тимът от Радомир откри резултата в 5-та минута, като се възползва от наивна грешка на вратаря Весков. Карианци изравниха 15 по-късно, когато Емануил Личев засече с глава центриране от корнер – 1:1. След..

публикувано на 26.01.20 в 16:15

Академия Ботев пада в контрола

Четвъртодивизионният Академия Ботев отстъпи на Вихър /Славяново/ с 0:1 в първата си контрола от зимната подготовка. Гостите, които са трети в Северозападната Трета лига, вкараха от дузпа в 43-та мин. Двубоят бе равностоен, като и домакините имаха своите шансове за гол, но ги пропиляха. За домакините дебютираха звездата на U19 отпреди 2 г...

публикувано на 26.01.20 в 16:10

Видинчани спечелиха мемориала в Макреш

20 отбора от областите Видин и Монтана и от сръбския град Зайчар участваха в 41-ото издание на най-стария отборен турнир на България по шах- Мемориал "17 партизани" в Макреш . На първото място се нареди отборът "Бонония" от Видин, следван от "Пъстренците" от Монтана и "Бекс 1", Брегово. "Интересът към турнира беше доста сериозен. В отбора на..

публикувано на 26.01.20 в 16:02

Нова победа за "Град" Белоградчик

"Град" Белоградчик записа важна победа във Висшата волейболна лига - Западна група. В среща от 12 кръг белоградчишките състезатели победиха "Миньор" Перник с 3-1 гейма (25-23; 25-18; 23-25; 25-23) и по този начин изместиха перничани от второто място във временното класиране. В следващия кръг "Град" гостува в Ихтиман, където ще премери сили с местния..

публикувано на 26.01.20 в 15:23

"Вихър" и юношите на "Монтана" изиграха резултатна контрола

Юношите старша възраст на Монтана и Вихър /Николово/ направиха равенство 3:3 в контролна среща, играна на терена с изкуствена настилка в парк „Огоста”. Спарингът бе първи и за двата тима от зимната подготовка. До почивката елитният тим на Монтана изоставаше с 2 гола. Милен Заков на два пъти порази мрежата на 19-ката на монтанци. В 15-та минута Заков..

публикувано на 26.01.20 в 15:00

ФК "Ком" Берковица има нов президент

Това е Асен Стефанов, дългогодишен вратар на тима и член на УС на клуба. Досегашния президент Калин Статков се оттегли от Общото събрание и ръководството на футболния тим заради изискванията на новия Закон за физическото възпитание и спорта, според който общински съветници не могат да са членове на Общото събрание на спортни клубове. По същата..

публикувано на 26.01.20 в 14:56