"Монтана" отпадна от турнира за Купата

Снимка: bgvolleyball.com

Монтана отпадна от турнира за купата на България по волейбол при мъжете. На ½ финала момчетата на треньора Даниел Пеев отстъпиха с 1:3 гейма на носителя на трофея Хебър /Пазарджик/.

Волейболистите на Монтана влязоха уверено в срещата, като взеха преднина от 3 точки и диктуваха резултата до 12:9. Състезателите на Хебър направиха много силна серия и се стигна до 15:12. До края момчетата на Атанас Петров не допуснаха промяна и спечелиха с 25:21 точки.

Монтанци стартираха с 4:1 във втората част. Хебър обаче отново навакса изоставането. След серия от сервис на Радослав Попов, който записа и 2 аса, блокадата на неговите съотборници спря атаките на хебърци и Монтана поведе с 22:18, а по-късно и затвори гейма при 25:20.

По-дългата и равностойна скамейка позволи на Хебър да спечели третата част с 25:18 точки и да поведе с 2:1. В четвъртата част хебърци взеха първоначална преднина. Монтанци се опитаха да направят промяна, но силите не им стигнаха за обрат. След 25:21 точки Хебър се класира за финала.

Днес от 18.30 часа в бургаската зала „Младост” тимът от Пазарджик ще защитава титлата срещу Нефтохимик, който отстрани Добруджа 07 /Добрич/.

"Кариана" гостува в Горна Оряховица

Кариана излиза за мач №1 за пролетния дял на шампионата на Втора лига. Днес от 14 часа момчетата на треньора Веселин Великов гостуват на Локомотив /Горна Оряховица/.  "Съперникът има добри футболисти. Ще проверим на какво ниво сме. На всяка цена преследваме поне точка". От групата отпаднаха последното ново попълнение Кристиян Апостолов и Георги..

публикувано на 22.02.20 в 11:15

Монтана гони победа в първия си мач у дома за 2020 година

Днес от 15 часа на стадион “Огоста” монтанци приемат Хебър /Пазарджик/. След изтърпяване на наказание в игра се завръща десният бек Валери Христов. Защитниците Костадин Гаджалов и Алекс Георгиев не са напълно възстановени от контузии, въпреки че през седмицата тренираха с отбора. Крилото Борислав Дамянов претърпя днес операция от херния. Момчетата на..

публикувано на 22.02.20 в 10:30

Баскетбол и волейбол в Монтана през уикенда

Волейболистите на Монтана са домакин на ЦСКА утре. Мачът от Суперлигата при мъжете в зала “Младост” е от 18.30 часа. Момчетата на треньора Даниел Пеев са амбицирани да спечелят нова победа. Основание за това им дава, че в последните два мача се поздравиха с успех над Хебър /Пазарджик/ и Левски. Баскетболистките на Монтана приемат Локомотив..

публикувано на 21.02.20 в 14:45

"Ботев" поглежда към победата срещу новак

Ботев търси първи точки през тази година, като врачани срещат новака Арда в мач от 22-ия кръг на елитната футболна дивизия. Двубоят е от 12 часа в събота и ще бъде ръководен от Радослав Гидженов. На арбитъра, който е учител по физическо възпитание от пловдивския ромски кватрал Катуница, ще помагат Станимир Илков и Мирослав Желев. Четвърти рефер ще..

публикувано на 21.02.20 в 14:35

Волейболистите на "Монтана" с чиста победа над "Левски"

Волейболистите на "Монтана" взеха чиста победа с 3:0 гейма при гостуването си на "Левски" в отложена среща от 15-ия кръг на Суперлигата при мъжете.  Първата част бе доста оспорвана и тръгна точка за точка. "Левски" имаше възможност да затвори гейма при 24:22, но не съумя. "Монтана" отбеляза 4 точки, за да спечели. " Левски" имаше преднина от 12:8..

публикувано на 20.02.20 в 16:37

Баскетболистките на "Монтана" загубиха от "Берое"

Баскетболистките на "Монтана" отстъпиха със 72:79 точки при гостуването си на "Берое" Стара Загора в мач от 16-ия кръг на Адриатическата лига при жените. За монтанчанки срещата бе без значение, тъй като момичетата на Стефан Михайлов вече си осигуриха място във финалната четворка. " Монтана" тръгна по- уверено в срещата и на почивката водеше с 3..

публикувано на 20.02.20 в 16:29

Футболистите на "Пъстрина 2012" са на подготвителен лагер

Четвъртодивизионният монтански футболен тим "Пъстрина 2012" Николово е на подготвителен лагер в Сандански. Президентът и треньор на формацията Димитър Нисторов за поредна година осигурява занимания извън Монтана. Групата е от 20 футболисти, като включва и няколко играчи от ветераните на "Пъстрина 2012". С отбора неотлъчно е и лекарят на тима,..

публикувано на 20.02.20 в 16:01