"Ботев" Враца представи четирима нови

от ляво на дясно: Димитър Буров, Ремзи Неджип, Педро Лагоа, Костадин Ничев
Снимка: Ботев Враца

Четирима нови футболисти представиха във врачанския "Ботев" в навечерието на новото първенство. Те подсилват лятната селекция на старши-треньора Тони Здравков и имат за цел да увеличат конкуренцията на отделните постове.

Договори с врачани подписаха 22-годишният потругалски полузащитник Педро Лагоа и 32-годишният бранител Костадин Ничев. И двамата пристигат без трансферен иск. Педро е играл за последно в Етър, а Ничев - в пловдивския Ботев.

Освен тях ръководството на врачани представи още двама играчи. Левият защитник Димитър Буров и централният нападател Ремзи Неджип подписаха договор с врачани, съобщиха от клуба. 18-годишният нападател Ремзи ще се готви с първия отбор и ще игра за дубъла в Трета лига през есента. 22-годишният ляв бранител Буров, който дойде от Струмска слава /Радомир/, ще е част от представителния тим.

"Локомотив" Мездра гостува на "Янтра" Полски Тръмбеш

Общински футболен клуб "Локомотив" Мездра гостува в неделя, от 14:30 часа на футболен клуб "Янтра" Полски Тръмбеш. Срещата е от 12 кръг на Северозападната трета лига.  Домакините са 8-ми във временното класиране с 19 точки и голова разлика 18:13.  "Железничарите" след престижната победа в последния си мач срещу един от лидерите - "Вихър"..

публикувано на 24.10.20 в 14:24

Заради COVID- 19 отложиха мач на детски отбори

Срещата между децата на Прециз и Вълчедръм от предстоящия кръг на футбол 9 е отложена. Причина за това е огнището на коронавирус в Дома за хора със зрителни увреждания във Вълчедръм, уточняват от ОС на БФС в Монтана. Заради много болни в отбора на Пъстренец, детският тим от Долно Белотинци няма да пътува за мач в Якимово.

публикувано на 23.10.20 в 16:30

Раликрос "Видин 2020" ще се проведе през почивните дни

Тази събота и неделя ще се проведе състезанието по раликрос "Видин 2020". 39 са подадените заявки към момента за автомобилното шоу, което ще се проведе на летището до село Иново, каза Иван Иванов от видинския "Жико-моторспорт": "През този уикенд ни очаква едно автомобилно шоу. Имаме подадени 39 заявки, което е рекорд за България. За..

публикувано на 23.10.20 в 16:17

Николай Йорданов е главен съдия на мача Монтана – Лудогорец /Разград/

Николай Йорданов бе назначен за главен съдия на мача Монтана – Лудогорец /Разград/. Срещата от 10-ия кръг на елита е в неделя от 20.15 минути. Помощници на Йорданов ще са Димитър Русев и Драгомир Милев. Петър Кузев е четвърти съдия, а наблюдател е Константин Писков. Гостуването на Кариана на Литекс /Ловеч/ от 11-ия кръг на Втора лига е..

публикувано на 23.10.20 в 15:58

"Ботев" се класира напред за купата на България

Врачанският "Ботев" се класира за осминафиналите в турнира за футболната купа на страната, след като победи с 2:0 като гост "Надежда" от софийското село Доброславци. Елитният клуб бързо реши нещата в своя полза, като само в рамките на 4 минути преди почивката вкара два безответни гола. Юлиан Ненов, който започна като титуляр откри резултата..

публикувано на 22.10.20 в 17:50

Баскетболистките на "Монтана" с победа на старта на Адриатическата лига

Победа с 62:43 точки записаха баскетболистките на "Монтана" при гостуването си на "Партизан" Белград. Срещата бе от 2-ия кръг на Адриатическата лига при жените. За момичетата на треньора Стефан Михайлов тя бе първа, след като бе отложена тази с "Берое" Стара Загора, заради COVID-19 при монтанчанки. На 28 октомври в зала "Младост",  "Монтана" приема..

публикувано на 22.10.20 в 14:49

Волейболният "Монтана" е сред най- добрите в Суперлигата

С три от три победи волейболният "Монтана" е сред най-добрите в Суперлигата.   Момчетата на треньора Даниел Пеев взеха и трите си мача и спечелиха квалификационния турнир в зала "Младост”. Последният мач спечелиха с 3:0 гейма срещу столичния "Славия".  Младият тим на "Славия" показа характер и затрудни "Монтана" в първата част. До известна степен..

публикувано на 22.10.20 в 14:39