Медали за борци от Враца и Селановци

Снимка: БФБорба

Борци от Врачанско спечелиха 5 медала от Държавния лично-отборен шампионат по класическа борба за момчета, който се проведе в Ловеч. Калоян Иванов защити реномето на "Ботев 93" с титла при 32-килограмовите, а Станислав Иванов взе бронз в категория до 30 кг.

Трима борци от "Селановци 93" също се върнаха с медали от първенството. Цветелин Ангелов стана шампион до 53 кг. Неговият съотборник Зарко се нареди трети при 35-килограмовите, а Димчо Андреев стигна до финала при 47-килограмовите, като заслужи среброто.

В шампионата участваха 204 състезатели от 30 родни клуба.

Георги Гинчев с наряд за дербито в Мездра

Георги Гинчев от Велико Търново ще е главен съдия на дербито от 19-ия кръг на Северозападната трета лига между Локомотив /Мездра/ и Левски 2020 /Лом/ в неделя.  Двубоят започва в 14 часа.  Помощници на Гинчев са Даниел Ников от Габрово и Милен Арабаджиев от Велико Търново.  Четвъртият арбитър Владимир Велев и делегатът Никола Атанасов също са от..

публикувано на 27.02.21 в 14:10

Арбитри от Монтана съдийстват дербитата на Северозапада

Два мача от предстоящия 19-ти кръг на Северозападната трети лига бяха поверени на арбитри от Монтана.  Утре, от 14 часа, във Враца двубоят между Ботев ІІ и Бдин /Видин/ ще ръководи Венислав Живков, с помощници Даниел Цолов и Деян Филипов. Делегат е Ивайло Илиев. Четвърти арбитър е Росен Гановски от Враца. Петър Милков, Николай Михайлов и..

публикувано на 26.02.21 в 16:05

Тежък мач очаква мездренският "Локомотив" - домакинство срещу лидера в класирането

В среща от 19 кръг на Северозападната трета лига отборът на ОФК "Локомотив" Мездра приема в неделя от 14.00 часа на своя стадион лидера във временното класиране "Левски" Лом. "Железничарите" са 10-ти  с актив от 24 точки и голова разлика 24:21, гостите са с внушителния актив от 44 точки и голова разлика 39:6. Срещата ще бъде ръководена от..

публикувано на 26.02.21 в 16:02

Иво Андреев ще ръководи мача "Ботев" Пловдив - "Монтана"

Иво Андреев е определен за главен съдия на срещата на "Монтана"  с  "Ботев" /Пловдив/ в неделя. Двубоят от 19-ия кръг на елита е от 14:30 часа. Георги Тодоров и Петър Митрев са помощници. Четвърти арбитър е Димитър Буров. Оценка на съдиите ще дава Костадин Стоичков. Мачът за "Монтана" пропуска Сергей Георгиев. Крилото получи червен картон в..

публикувано на 25.02.21 в 17:09

Отстраниха защитник от Ботев Враца за 2 седмици

Централният защитник на Ботев Аласан Н`Диайе беше наказан от ръководството на врачани с отстраняване за 2 седмици от тима. Това стана броени дни, след като бранителят допусна фрапантни грешки и си изкара червен картон при гостуването на Арда в Кърджали. Врачани изгубиха срещата с 2:3 след късен гол и след като 10 от играчите на гостите..

публикувано на 25.02.21 в 11:00

Три медала спечели Дева-Мария от Берковица в ски бягането

Дева-Мария Драгиева от СК "Ком" Берковица заслужи три бронзови медала от държавното зимно първенство по ски бягане, което се проведе на Юндола. Организатор е Българската федерация по ски. Участваха 11 клуба със 75 състезатели. Талантливата спортистка от Берковица, която печели медали и в леката атлетика, се представи отлично в три дисциплини при жените:..

публикувано на 25.02.21 в 08:31

Съдия от Русе ще ръководи мача на "Ботев" Враца в неделя

Ивелин Занев от Русе получи наряд за следващия мач на врачанския Ботев. В неделя от 12 часа тимът на Тони Здравков посреща Царско село в среща от 19-ия кръг на Първа футболна лига. На главния съдия ще помагат Димитър Стоилов и Драгомир Милев, а четвърти рефер е Ивайло Ненков. Работата на съдиите ще наблюдава Кирил Йорданов. Ботев се намира..

публикувано на 25.02.21 в 07:40