"Ботев" Враца II и "Севлиево" завършиха 0:0

Снимка: sportal.bg

Дубълът на Ботев /Враца/ и и Севлиево извъртяха скучно 0:0 в дербито от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига. Мачът между третия и първия в класирането запази разликата от 2 точки по между им на върха, но не задоволи публиката на стадион „Христо Ботев“.

Първите 45 минути не предложиха кой знае какви голови опасности в равностойния двубой. Най-чистото положение за врачани се откри пред Ремзи Али Неджип, който бе изведен добре от Цветко Иванов, но ударът му не намери целта.

През втората част картината не се промени особено в коректния сблъсък въпреки големия залог и равенството в края изглеждаше справедливо.

Останалите срещи от 11-ия кръг ще се изиграят в неделя.

Врачани очакват жребия за четвъртфиналите в турнира.

"Ботев" Враца обърнаха лошия късмет

След 8 поредни загуби за първенство "Ботев" се върна на пътя на успехите. Врачани разбиха с 3:0 втородивизионния "Черноморец" /Балчик/ в 1/8 финален мач от турнира за Купата на България по футбол.  Въпреки класическия резултат, успехът дойде в края на срещата. Даниел Генов откри в 78-та минута, а 6 минути по-късно удвои от дузпа. Крайното 3:0 оформи..

публикувано на 04.03.21 в 16:58

Станислав Тодоров свири дербито "Монтана" - "Ботев" /Враца/

На един от най-добрите съдии в България Станислав Тодоров бе поверено дербито на Северозапада в efbetЛига между "Монтана" и "Ботев" /Враца/. Двубоят ще се играе на 9 март, от 17:30 часа, на стадион "Огоста". Мартин Димитров и Мартин Ангелов са помощници. Четвърти арбитър е Станимир Тренчев, а наблюдател е Николай Ангелов. Николай Малджански от..

публикувано на 04.03.21 в 15:56

Стара Загора приема финала на Адриатическата лига

"Берое" /Стара Загора/ получи домакинството на финалната четворка на Адриатическата лига по баскетбол при жени. Решителната фаза от шампионата ще се проведе на 20 и 21 март в зала "Общинска". В Топ 4 ще има два български отбора - домакинът "Берое" и "Монтана", а останалите участници са черногорският "Будучности" словенският "Цинкарна Целе"...

публикувано на 04.03.21 в 15:53

18- годишен ще пази вратата на "Монтана"

Вратарят Петър Петров ще дебютира в efbetЛига. 18-годишният страж най-вероятно ще пази на "Монтана" при гостуването на "Славия" в среща от 1/8 финала в турнира за Купата на България. Мачът е днес от 17:30 часа. Титулярният вратар Благой Макенджиев отпадна от групата. Освен Петър Петров другия страж е Марио Кирев, който втори месец се възстановява..

публикувано на 04.03.21 в 15:49

Монтана пътува в деня на мача със Славия

Монтана заминава днес на обед за София. От 17.30 часа момчетата на треньора Атанас Атанасов излизат срещу Славия в 1/8-финална среща от турнира за купата на България. Последната тренировка отборът направи на стадиона в Чипровци. Атанасов няма да разчита на наказаните Янко Ангелов и Радослав Терзиев. Тони Тасев пропуска мача, заради травма. След..

публикувано на 04.03.21 в 08:36

"Локо" Мездра се класира за четвъртфиналите на турнира за Купата на АФЛ

В изиграния вчера мач Локомотив /Мездра/ надигра  Спартак /Плевен/, като срещата бе осминафинал от турнира за Купата на Аматьорската футболна лига. „Железничарите“ се наложиха над противника с 2:1 и посветиха успеха на играещия помощник-треньор Светослав Валериев, който  навърши Христовата възраст.  Валдемар Стоянов откри резултата в 30-та мин...

публикувано на 04.03.21 в 08:14

Младежите до 19 г. на ХК Локомотив (Мездра) - сребърни медалисти

Младежите до 19 години на хандбален клуб Локомотив /Мездра/ постигнаха един от най- големите успехи в близо 60-годишната история на хандбала в град Мездра. Момчетата на треньора Евгени Йоловски завоюваха сребърните медали във финалния турнир за Купа "България-БФХ" в тази възраст, който се проведе в спортна зала "Арена Вършец". Домакин на надпреварата..

публикувано на 02.03.21 в 16:03