"Ботев" Враца II и "Севлиево" завършиха 0:0

Снимка: sportal.bg

Дубълът на Ботев /Враца/ и и Севлиево извъртяха скучно 0:0 в дербито от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига. Мачът между третия и първия в класирането запази разликата от 2 точки по между им на върха, но не задоволи публиката на стадион „Христо Ботев“.

Първите 45 минути не предложиха кой знае какви голови опасности в равностойния двубой. Най-чистото положение за врачани се откри пред Ремзи Али Неджип, който бе изведен добре от Цветко Иванов, но ударът му не намери целта.

През втората част картината не се промени особено в коректния сблъсък въпреки големия залог и равенството в края изглеждаше справедливо.

Останалите срещи от 11-ия кръг ще се изиграят в неделя.

Локомотив (Мездра) стартира зимните си контроли с победа над Искър 1923 (Роман)

Третодивизионният ОФК Локомотив (Мездра) победи с 4:2 лидера в есенното класиране в ОФГ Враца ФК Искър 1923 (Роман) в първата контрола на двата отбора от зимната им подготовка. Проверката се игра на изкуствения терен на градския стадион в Мездра. Точни за домакините бяха Валдемар Стоянов, Методи Янков, Светослав Валериев и Антонио Йорданов, а за..

публикувано на 21.01.21 в 14:48

Монтана завърши 1:1 със Стал

Равенство 1:1 направи Монтана в първата си контролна среща от лагера в Турция. В Алания монтанци и елитния Стал Миелец от Полша не се победиха. Головете паднаха в двете полувремена. Поляците откриха от дузпа в 10-та минута, отсъдена за нарушение в наказателното поле на Йордан Йорданов. Халфът можеше да изкупи грешката си малко след това,..

публикувано на 21.01.21 в 14:38

Ботев обърна Добруджа от 0:1 до 3:1 в Балчик

Ботев /Враца/ победи Добруджа с 3:1 в Балчик в първата си контрола от зимната подготовка. Врачани са на лагер край морето и до края на месеца ще изиграят още 3 спаринга. Срещу добричлии се разписаха Даниел Генов, 16-годишния Мирослав Маринов и Чавдар Ивайлов. Георги Илиев откри в 20-та мин. за Добруджа, но Даниел Генов изравни още до почивката...

публикувано на 21.01.21 в 14:25

Монтана загуби от Орлови

Баскетболистките на Монтана отстъпиха с 64:69 точки, като гост на босненския Орлови в среща от 10-ия кръг на Адриатическата лига при жените. Поражението за момичетата на треньора Стефан Михайлов бе трето. Във временното класиране Монтана заема третото място. Лидер е Будучност, следван от Берое /Стара Загора/. Равностойно преминаха първите 10..

публикувано на 21.01.21 в 14:15

Волейболистите на Монтана с два мача срещу Левски

Волейболистите на Монтана ще изиграят два мача срещу "Левски"  в рамките на пет дни.  Първата среща за  годината на момчетата на треньора Даниел Пеев е в петък. Тогава монтанци гостуват в столицата на "Левски"  в отложена среща от първата осмица на Суперлигата при мъжете. Във вторник, 26 януари, двата тима се изправят един срещу друг,..

публикувано на 20.01.21 в 16:59

"Ботев" с първа контрола

"Ботев"/Враца/ излиза днес за първата си проверка от лагера си в Балчик. Противник на врачани са футболистите на "Добруджа" /Добрич/. Двубоят ще се изиграе от 13.30 часа на градския стадион в Балчик. Теренът е предпочетен заради лошото състояние, в което се намира тревното покритие на съоръжението в Добрич. Освен този спаринг врачани са договорили още 3..

публикувано на 20.01.21 в 08:25

"Монтана" отказа да пусне звездата си в "Левски"

Бари Билал остава в Монтана, категоричен е кметът Златко Живков. Нападателят е желан от Левски.  “Лично Наско Сираков говори с мен за Бари. На този етап той е нужен на Монтана и нямаме намерение да се разделяме с него”, категоричен бе Живков.  Към мароканецът с френски паспорт е имало оферти и от отбор от втора лига на Полша. Бари се присъедини..

публикувано на 19.01.21 в 15:12