"Монтана" е домакин на шампиона "Лудогорец"

Снимка: Любо Андреев

Монтана има тежко домакинство срещу Лудогорец /Разград/. Мачът на стадион „Огоста” започва в 20.15 минути. Днес преди обяд монтанци направиха лека тренировка. След нея наставникът Никола Спасов определи групата от 18 играчи. От вчера се знаеше, че Иван Михов и Борислав Балджийски няма да играят, заради травми. Днес към тях се присъединиха Владимир Айтов и Росен Кръстев. Монтанци по принцип игрят успешно у дома като записаха три победи, равен и загуба. Начело на шампионите от Разград ще бъде Станислав Генчев. Преди няколко сезона Генчев бе част от отбора на Монтана.

Кариана /Ерден/ преустановява участие в шампионата

Лидерът във Втора лига Кариана /Ерден/ преустановява участие в шампионата. Играчи и треньори са получили предизвестия и от 1 януари 2021 година са свободни да продължават в други клубове. Информацията шокира привържениците на Кариана, тъй като тимът от Ерден се превърна във фактор във втория ешелон. От клуба излязоха с отворено..

публикувано на 01.12.20 в 16:51

Видинчанка е с бронз от Европейското по бокс

Състезателката на видинския клуб по бокс "Бдин" Инна Цветкова остана с бронзов медал от Европейското първенство за юноши и девойки, което се провежда в столичната зала "София". В полуфинална среща в категория до 57 килограма възпитаничката на треньора Кирил Бушев  загуби достойно от далеч по-опитната си съперничка- европейската шампионка Карина Коробова..

публикувано на 01.12.20 в 14:02

Волейболистите на Монтана се дадоха на Хебър

Волейболистите на Монтана загубиха с 1:3 гейма от Хебър /Пазарджик/ в среща от първата осмица на Суперлигата при мъжете. Мачът в зала "Младост" бе изключително интересен и приключи за близо два часа. Срещата започна равностойно, след което гостите поведоха с 10 точки. Те затвориха гейма при 25:16. Във втората част пазарджиклии взеха превес и не..

публикувано на 01.12.20 в 11:20

ОФК "Локомотив" Мездра ще зимува на 10-то място

ОФК "Локомотив" Мездра загуби с 0:1 гостуването си на ФК "Партизан" Червен бряг в среща от последния 17-ти кръг на есенния дял на първенството на Северозападната трета лига. Така със събрания актив от 23 точки и голова разлика 24:21 "железничарите" ще зимуват на 10-то място. В изиграните 17 мача мездренчани постигнаха 7 победи, 2 равни мача и..

публикувано на 30.11.20 в 10:00

"Ботев" Враца падна с гол от засада в Разград

С автогол и попадение от засада Лудогорец победи Ботев /Враца/ с 2:1 в мач от Първа лига. Домакините можеха да открият резултата още във втората минута. Тогава Ману комбинира с Каули в наказателното поле и бразилецът се озова на стрелкова позиция, но вратарят Красимир Костов скъси ъгъла и изби. Малко по-късно Костов отрази и шут на Кешерю. В..

публикувано на 29.11.20 в 16:28

25 гола в четири мача във Врачанско

25 гола паднаха в четирите съботни срещи на Врачанската „А“ областна футболна група. Както и преди седмица нападатевите се скъсаха да бележат за радост на зрителите. Най-интересно беше в белослатинското село Попица, където гостите от Манастирище разбиха местния Ботев със 7:1. По три попадения вкараха Генади Симеонов и Денис Гърлов, веднъж..

публикувано на 29.11.20 в 14:21

ОФК "Локомотив" Мездра с тежък мач днес

В последния за есенния полусезон мач от 17 кръг на Северозападната трета лига ОФК "Локомотив" Мездра има нелеко гостуване в Червен бряг на ФК "Партизан". Домакините са 6-ти във временното класиране с актив от 29 точки и голова разлика 28:20. "Железничарите" със събрания актив от 23 точки и голова разлика 24:20 вече са 9-ти в класирането...

публикувано на 29.11.20 в 13:52