Съдия от Русе ще ръководи мача на "Ботев" Враца в неделя

Ивелин Занев от Русе получи наряд за следващия мач на врачанския Ботев. В неделя от 12 часа тимът на Тони Здравков посреща Царско село в среща от 19-ия кръг на Първа футболна лига. На главния съдия ще помагат Димитър Стоилов и Драгомир Милев, а четвърти рефер е Ивайло Ненков. Работата на съдиите ще наблюдава Кирил Йорданов.

Ботев се намира в тежка серия от 7 поредни загуби и е изправен до стената. Успехът не само ще върне самоувствието на тима, но и ще му даде глътка въздух преди гостуването на Монтана в дербито на Северозапада в следващия кръг.

"Локомотив" Мездра посреща съименника си от Дряново

Днес от 17.00 часа ОФК "Локомотив" Мездра ще посрещне съименниците си от Дряново в дерби от 27 кръг на Северозападната трета лига. "Железничарите" са 9-ти с актив от 37 точки и голова разлика 37:29, а "Локомотив 1927" Дряново са 10-ти с 33 точки и голова разлика 43:50. След издънката във Велико Търново мездренчани трябва задължително да спечелят..

публикувано на 18.04.21 в 08:47

Волейболният "Монтана" се раздели с двамата руснаци

220-сантиметровият диагонал Максим Сапожков и разпределителят Максим Крескин си тръгнаха от волейболния тим на "Монтана". Договорите им са до края на април, но те заминаха за Русия по-рано. От клуба им благодариха за добрите игри. Останалите състезатели на Даниел Пеев продължават да тренират, тъй като имат контракти с отбора до 30 април. Най-вероятно..

публикувано на 17.04.21 в 14:38

"Монтана" загуби от "Берое" на старта на финалите

Баскетболистките на "Монтана" загубиха със 76:79 точки от "Берое"/Стара Загора/ в първи мач от финалните плейофи. Гостенките бяха в пълен състав и стартираха с 4:0 срещата в зала "Младост". Монтанчанки бързо направиха обрат и на почивка водеха с 12 точки – 44:32. След подновяването на играта "Берое" стабилизира защитата. С два коша от..

публикувано на 17.04.21 в 14:34

"Ботев" взе точка във Велико Търново

"Ботев"/Враца/ спечели точка при гостуването си на "Етър" на стадион "Ивайло". Дербито на борещите се да не изпаднат отбори от елита завърши 0:0. И двата тима могат да съжаляват, че не си тръгнаха с трите точки от срещата, която беше от програмата на 24-ия кръг. След срещата домакините запазиха 11-ата си позиция с 21 точки, а врачани..

публикувано на 17.04.21 в 08:23

Габровци свирят Левски – Първа атомна

Съдийско трио от Габрово ще ръководи регионалното дерби от 27-ия кръг на Северозападната трета лига в Лом между Левски 2020 и Първа атомна /Козлодуй/. Двубоят в неделя е от 17.00 часа. Станимир Тодоров е главен арбитър с помощници Петър Михов и Илиян Семов. Четвърти арбитър е Ивайло Благоев, а делегат е Пенчо Моллов, двамата от Плевен. За тима..

публикувано на 16.04.21 в 16:38

Ботев гостува на Етър

Ботев гостува на Етър днес в мач от поредния кръг на Първа футболна лига. Срещата започва в 17.15 часа на стадион "Ивайло" във Велико Търново. Двубоят е определен като дерби на дъното, тъй като врачани са 14-и с 18 точки, а домакините имат 2 пункта повече и заемат 11-ото място във временното класиране.  Международният рефер Никола Попов получи..

публикувано на 16.04.21 в 14:05

Монтана загуби с 0:1 от Локо /Пловдив/

Монтана отстъпи с 0:1 от Локомотив /Пловдив/ в мач от 24-ия кръг на efbet Лига. Георги Минчев от фаул донесе трите точки на "смърфовете" в 75-та минута. Цялото ръководството на пловдивчани изгледа мача от официалната трибуна на стадион "Огоста" - собственикът Христо Крушарски и неговият съветник Чавдар Цветков и спортният директор Георги Иванов –..

публикувано на 16.04.21 в 10:00