"Левски" /Лом/ търси първи 3 точки

Снимка: Любо Андреев

Новакът във Втора лига "Левски 2020" /Лом/ се стяга да спечели първи три точки в шампионата. Момчетата на треньора Емил Велев - Кокала гостуват днес на дубъла на "Ботев" /Пловдив/. Мачът е от 20 часа.

"Отиваме в Пловдив с единствената идея да вземем трите точки. Знам, че ще стане трудно. Всеки може да победи всеки в това първенство. Доста оспорвано ще бъде първенството. Още 17 мача предстоят, в които трябва да сме на ниво."

До сега "Левски" записа загуба и равен. "Ботев" е с две равенства. Помощник треньорът на ломчани Румил Жотев бе наказан от ДК на БФС да плати глоба от 100 лв. Жотев получи жълт картон в домакинската среща със Созопол.

Локо Мездра с тежко домакинство

Трудно изпитание предстои на възпитаниците на Николай Нинов от "Локомотив" Мездра. В срещата от 11 кръг на Северозападната трета лига в събота, от 16.00 часа, като домакини мездренчани посрещат съименниците си от Горна Оряховица.  Гостите са втори във временното класиране с актив от 23 точки и голова разлика 25:7, докато домакините са 12-ти със..

публикувано на 15.10.21 в 16:32

Три футболни дербита играят в Монтанаско

Интересни мачове предлага 7-ият кръг на четвърта монтанска футболна дивизия утре, 16 октомври. Лидерът Бойчиновци гостува на втория Вихър /Николово/. Мачът е от 16:00 часа, на терена с изкуствена настилка в парк „Огоста” в Монтана, а главен съдия е Веселин Найденов. Негови помощници са Стилиян Иванов и Боби Петков, делегат е Веселин Игнатов –..

публикувано на 15.10.21 в 16:11

Баскетболният Монтана влиза в битката за титлата на България

Баскетболистките на Монтана стартират участието си в шампионата на страната. Първият им съперник е столичният Славия. Мачът в зала Младост” в Монтана е утре", 16 октомври, в 15:00 часа. Очаква се след контузия в игра да се завърне Габриела Ангелова, която не пътува за мача в Сърбия срещу Партизан.  Монтана влиза в българския шампионат след..

публикувано на 15.10.21 в 14:00

Врачанският "Ботев" гостува на "Пирин"

Владимир Вълков получи наряд да ръководи гостуването на врачанския "Ботев" днес на "Пирин". Мачът на стадион "Христо Ботев" е от програмата на Първа лига и започва в 18 часа. Помощници на Вълков ще бъдат Николай Чакъров и Румен Иванов, а наряд за четвърти съдия получи Васимир Ел-Хатиб. Във Враца се надяват поне в този мач техният..

публикувано на 15.10.21 в 11:41

"Локомотив" Мездра продължава борбата за аматьорската купа

Макар и доста трудно "Локомотив” Мездра се класира да представлява Врачанско в следващия етап в битката за купата на Аматьорската футболна лига.   ”Железничарите” с доста усилия победиха втория в класирането при Четвърта дивизия "Миньор 2017” в Згориград в с 3:2. Домакините на два пъти повеждаха  в резултата, но в крайна сметка отстъпиха на..

публикувано на 14.10.21 в 17:00

Монтана победи Партизан с 15 точки разлика

Баскетболистките на  Монтана спечелиха с 81:66 точки гостуването си на Партизан /Белград/. Срещата бе от 3-ия кръг на Адриатическата лига. В отделните части 21:14; 11:19; 22:12; 27:21.  Партизан стартира успешно и поведе в резултата. Монтана реагира мигновено и на почивката преднината на домакинките бе от 1 точка. След подновяването на..

публикувано на 14.10.21 в 14:00

Делегатът на "Балкан" Белоградчик не е допуснат на Конгреса на БФС, подкрепял Бербатов

Делегатът на "Балкан" Белоградчик не е допуснат да участва във вчерашния извънреден Конгрес на Българския футболен съюз. Председателят на областния съвет на футболната централа във Видин Иво Марков е отказал да издаде делегатска карта на представителя на "Балкан", каза за Радио Видин Боян Минков от Управителния съвет на белоградчишкия футболен клуб...

публикувано на 13.10.21 в 16:09