Нови изисквания за феновете на "Ботев" за мачове

Снимка: Ботев Враца

Георги Димитров получи наряд да ръководи домакинството на "Ботев" /Враца/ в събота срещу "Черно море". Мачът на стадион "Христо Ботев" е от програмата на Първа футболна лига и започва в 14:15 часа. Мирослав Иванов и Павлин Михайлов ще са помощник-съдии, а наряд за четвърти съдия получи Йото Гарабедов. От домакините предупредиха зрителите за новите условия на допускане до футболни срещи.

"В събота приемаме "Черно море" при новите мерки за достъп до стадиона. Здравните власти ще допуснат на мача само привърженици със сертификат за ваксинация, документ за преболедуван COVID19 или валиден тестАко на стадиона бъдат установени зрители без нужния документ, глобата ще бъде персонална, като клубът също може да бъде санкциониран. Тъй като пропусквателният режим ще бъде затруднен, молим феновете да дойдат с 15 минути по-рано от обичайното, за да се избегне струпването на хора”, съобщават от клуба.

Левски /Лом/ падна от Созопол

Левски /Лом/ отстъпи с 0:3 при гостуването си на Созопол в среща от 21-ия кръг на Втора лига.  След като наставникът Анатоли Тонов – Тоци заведе 14 играчи, се очакваше негативен резултат.  До почивката домакините успяха да отбележат един гол, чрез Иван Тренчев в 34-та минута. В последните 20 минути на два пъти Борис Тютюков порази..

публикувано на 06.12.21 в 16:52

Баскетболистките на Монтана с първа загуба за сезона

Баскетболистките на Монтана допуснаха първа загуба в първенството на страната. В зала "Младост" монтанчанки отстъпиха със 75:79 точки на Берое /Стара Загора/. Дербито бе от 7-ия кръг. Така двата тима си размениха по една загуба. До почивката срещата вървеше равностойно. Берое имаше преднина от 2 точки – 46:42. Веднага след подновяване на игра..

публикувано на 06.12.21 в 16:49

Левски /Лом/ гостува на Созопол само с три резерви

Само на трима резервни състезатели ще разчита за днешния мач наставникът на Левски /Лом/ Анатоли Тонов – Тоци. Заради контузени и наказани играчи групата за мача в Созопол е от 12 полеви играчи и двама вратари. Двубоят от 21-ия кръг на Втора лига е днес от 14 часа. Заради наказание срещата край морето пропускат капитанът Николай Христов и Деян..

публикувано на 06.12.21 в 10:00

Монтана падна с 0:1 от Марица

Монтана загуби с 0:1 домакинския си мач с Марица /Пловдив/ от 21-ия кръг на Втора лига. Валери Домовчийски отбеляза единствения гол в 80-та минута. Гостите нацелиха страничната греда в 6-та минута чрез Мариян Тонев. В 9-та нападателят на Монтана Владислав Цеков – Каската от непосредствена близост среля леко и топката се отклони от играч..

публикувано на 05.12.21 в 20:15

Голям успех за врачански моделисти

Грандиозен успех записа българският отбор по време на световното първенство по автомоделизъм, което се проведе от 2 до 4 декември в Москва. Двама ученици от Враца бяха в състава , който се класира трети в руската столица. Добрата новина съобщи мениджърът на нашите – Дамян Петров. Състезателите на  местния Спортно технически моделен клуб..

публикувано на 05.12.21 в 14:38

Трета победа на "Град" Белоградчик

Тимът на "Град" Белоградчик записа втори пореден и общо трети успех за сезона. В среща от петия кръг на Висшата волейболна лига белоградчишките момчета надиграха "Тетевен волей" с 3:0 гейма (26:24; 25:22; 25:15) и се изкачиха до трето място във временното класиране на Западна група. Следващата среща на "Град" отново ще е домакинство- срещу отбора на..

публикувано на 05.12.21 в 14:34

"Ботев" Враца се върна на победния път

Ботев /Враца/ победи с 1:0 на  Берое в среща от 18-ия кръг на Първа лига. Това не бе се случвало от 6 август насам и 13 поредни мача. Успехът позакрепи малко разклатеното самочувствие на домакините, които имаха 5 равенства и 8 загуби преди да се върнат отново на пътя на победите. Единственото попадение в мача вкара националът на Северна..

публикувано на 05.12.21 в 14:27