"Ботев" Враца загуби с 0:2 от съименника си от Пловдив

Врачанският "Ботев" отстъпи с 0:2 от съименника си от Пловдив . Мачът от 10-ия кръг на Първа лига завърши малко нелогично с оглед показаното на терена и многото възможности, които гостите пропуснаха преди почивката. Домакините пък бяха покрити от..

публикувано на 27.10.20 в 07:45

Миналогодишният шампион спечели Мемориал "Найден Войнов"

На традиционния 21 турнир по шахмат Мемориал "Найден Войнов" във Видин, победител стана миналогодишния градски шампион Мирослав Милчев . В турнира по случай духовния празник на града тази година участие взеха 22 шахматисти , каза Ефтим Стефанов ,..

публикувано на 26.10.20 в 13:31

"Локомотив" Мездра загуби като гост от "Янтра" Полски Тръмбеш

ОФК "Локомотив" Мездра загуби като гост с 2:1 от добре представящия от началото на сезона новак в групата "Янтра" Полски Тръмбеш в среща от 12-ия кръг на първенството в Северозападната Трета лига. Поражението е първо за мездренските "железничари" след..

публикувано на 26.10.20 в 11:54

"Кариана" гостува утре на "Литекс"

"Кариана" гостува във вторник на "Литекс" Ловеч в среща от 11-ия кръг на Втора лига. Заради травми Георги Търтов и Матеус Касарото няма да са на разположение на треньора Веселин Великов. "Да се надявяме, че за следващата среща ще бъдат..

публикувано на 26.10.20 в 11:30

"Монтана" загуби като домакин от "Лудогорец"

Отборът на "Монтана" допусна втора загуба у дома тази есен. Под непрекъснатия дъжд на стадион "Огоста" момчетата на треньора Никола Спасов отстъпиха с 1:3 на "Лудогорец" Разград.  Домакините изненадаха шампионите с гол във 2-та минута. Бари пусна..

публикувано на 26.10.20 в 11:16

Две победи за младите хандбалисти на "Локо" Мездра

Младежите до 19 години на ХК "Локомотив" Мездра стартираха с две победи есенния полусезон от първенството по хандбал в Зона "Витоша". В първия турнир от зоналния шампионат, който се проведе през почивните дни във Вършец, момчетата на треньора Евгени..

публикувано на 26.10.20 в 10:43

Видин бе домакин на кръг от Националния шампионат по раликрос

Във Видин се проведе финалния кръг от Националния шампионат по раликрос.  Организатори на спортното събитие бяха Община Видин, АСК "Жико-Моторспорт" и Автомобилната федерация на България. Раликрос "ТИП Видин 2020" бе част от програмата на..

публикувано на 26.10.20 в 08:37

Дубълът на "Ботев" се върна на победния път

Във Велико Търново врачани биха с 1:0 втория отбор на Етър в мач от 12-ия кръг. Единственото попадение с цената на три точки заби Виктор Василев, а успехът беше първият от три мача за командата на Любен Любенов след загубата от Спартак /Плевен/ и..

публикувано на 26.10.20 в 07:50

Резервите на баскетболния "Монтана" разбиха "Черно море Одесос"

Победа със 106:40 точки постигнаха баскетболистките на Монтана, като гост на Черно море Одесос /Варна/ в мач от женското първенство. Старши треньорът на монтанчанки Стефан Михайлов бе дал почивката на чужденките и българките от основния състав. До почивката..

публикувано на 25.10.20 в 17:02

Четвърта дивизия в Монтана с нов лидер

Миньор - Кипровец /Чипровци/ свали от първото място Шурданица /Георги Дамяново/, след като им нанесе поражение с 2:1, като гост. Срещата бе от 8-ия кръг на четвърта монтанска футболна дивизия. Денис Пепелярски и Цветан Цветанов  бяха точни за чипровчани, а..

публикувано на 25.10.20 в 16:58