"Етър"- Велико Търново привлече видинчанката Лора Симеонова

19-годишната Лора Симеонова от Видин вече е част от отбора на "Етър" Велико Търново. Тя е единствената от Видин, играла в националния отбор на България до 17 години. Носител е на много купи и награди от женския футбол. Приета е за студентка във..

публикувано на 12.07.20 в 17:25

Без победител завърши контролата Монтана - Пирин /Благоевград/

Монтанци баха по-активният тим до почивката. Още във 2-та минута Атанас Илиев се възползва от пас на Тасев, но Стилиян Николов сложи крак и не допусна гол. Последваха удари на Атанас Илиев, Николай Минков и Владимир Айтов, но вратарят на „орлетата”..

публикувано на 12.07.20 в 16:45

Ботев остава в елита

Ботев /Враца/ си гарантира елитния статут за поне още един сезон. В четвъртък тимът на Антони Здравков се наложи с 3:0 като гост на Царско село и реши основната интрига в „групата на смъртта“ - кой завършва на 11-о място. Врачани са на заветната..

публикувано на 12.07.20 в 16:35

Кариана направи 1:1 с елитния ЦСКА 1948 в контрола

Мачът се игра на стадиона в Разлог. С далечен удар Евгени Игнатов - Бамзе прати топката в мрежата на вратаря Димитър Тодоров няколко минути след подновяването на играта след почивката. В 55-та ЦСКА 1948 изравни. Вратарят Павел Станев изби топката, но..

публикувано на 12.07.20 в 16:15

Старшата на Монтана загуби с 1:5 от Пъстрина

Бившият шампион на четвърта монтанска футболна дивизия Пъстрина 2012 /Николово/ победи с 5:1 юношите старша възраст на Монтана. Контролата се игра на терена с изкуствена настилка в парк "Огоста" без публика.  Веселин Троянов и Светослав..

публикувано на 12.07.20 в 16:05

Мездренските лекоатлети започват състезанията след добра подготовка

Йоло Николов- състезател по лека атлетика и треньор на спортен клуб "Атлет"- Мездра, се завърна от подготовка в Кения, която продължи 3 месеца и половина: "И там въведоха извънредно положение- затвориха училищата, ресторантите. Ние бяхме..

публикувано на 12.07.20 в 15:50

Първо място за момичетата от ТОНИ СПОРТ- Берковица

Град Луковит бе домакин на зоналния турнир за Северозападна България по волейбол за момичета до 13- годишна възраст. И тази година безапелационната победа бе за момичетата на ВК „Тони спорт“. Участваха четири отбора, разделени в две групи : А група..

публикувано на 12.07.20 в 15:40

Готова е селекцията на волейболния Монтана

Кметът на Монтана Златко Живков участва в две от заседанията на федерацията по волейбол. На тях бе обсъждан форматът на Суперлигата при мъжете. Тази година ще участват 16 отбора.  Първенството за Купата на България ще бъде януари, най-..

обновено на 12.07.20 в 15:29

Дунав /Селановци/ очаква първите си контроли

Основно ремонтиран е стадионът в оряховското село Селановци. Поставени са седалки, съблекалните за ремонтирани, възстановени са съборените ограждения, всичко с дарения, каза Любен Иванов- треньор на "Дунав" - Селановци: "Направиха го мои..

публикувано на 12.07.20 в 15:01

"Левски" Лом падна от "Бдин"

С гол в последната минута "Бдин" Видин измъкна победа с 1:0 срещу "Левски" Лом . Мачът се игра на стадиона във Вършец където ломчани са на подготовка. Следващата събота "Левски" ще върне визитата във Видин. Гол поради засада на Александър..

публикувано на 12.07.20 в 10:00