публикувано на 17.02.20 в 08:19

"Монтана" сдаде Купата

публикувано на 16.02.20 в 15:52

Поредни медали за мездренски атлети

Треньорът на СК "Атлет" Мездра Йоло Николов и състезателят Митко Ценов се представиха отлично на Балканския шампионат в зала за мъже и жени, който се проведе вчера в Истанбул. Ценов бяга в дисциплината 1500метра и завоюва сребърен медал с време..

публикувано на 16.02.20 в 15:42

"Лудогорец" писа "шестица" на "Ботев" Враца

Лудогорец писа шестица на Ботев /Враца/ и повиши самочувствието си преди първата 1/16 финална среща в турнира за Лига Европа. Броени дни преди сблъсъка с Интер разградчани разбиха с 6:0 неубедителния тим на Тони Здравков, който беше отслабен от..

публикувано на 16.02.20 в 15:37

Монтана сломи Хебър в пет гейма

Монтана препъна Хебър /Пазарджик/ в зала „Младост”. Монтанци спечелиха с 3:2 гейма дерби - срещата от 16-ия кръг на Суперлигата при мъжете. Близо два часа над 400 зрители се насладиха на класен волейбол. От началото на шампионата Монтана нанесе трета..

публикувано на 16.02.20 в 15:33

Ботев гостува на Лудогорец

Ботев /Враца/ не си прави илюзии, но ще се опита да затрудни максимално Лудогорец при визитата си в Разград днес. Мачът е от 17.30 часа, а петима твърди титуляри на гостите отпаднаха от групата за мача. Том, Зехиров и Костов са контузени,..

публикувано на 15.02.20 в 15:51

Монтана победи с 2:0 Нефтохимик

Монтана победи с 2:0 при гостуването си Нефтохимик /Бургас/ в първи мач от пролетния дял на шампионата на Втора лига. Монтанци доминираха на терена на стадион "Лазур", а вратарят на домакините спаси "нафтата" от разгром. В 17-та минута Сергей..

публикувано на 15.02.20 в 15:25

Монтана излиза срещу Берое за финала на купата

Баскетболистките на Монтана ще защитават купата на България днес. Финалната среща е от 18 часа срещу Берое /Стара Загора/. Двубоят е в столичната зала "Триадица". Момичета на треньора Стефан Михайлов са амбицирани отново да вдигнат трофея " По..

публикувано на 15.02.20 в 14:29

Монтана препъна Хебър /Пазарджик/ в зала "Младост".  Монтанци спечелиха с 3:2 гейма дерби - срещата от 16-ия кръг на Суперлигата при мъжете. Близо два часа над 400 зрители се насладиха на класен волейбол. От началото на шампионата Монтана нанесе трета..

публикувано на 15.02.20 в 12:26

Монтана ще търси победата срещу Нефтохимик

Мачът от първия кръг на пролетния дял на първенството на Втори лига е днес от 12 часа. Треньорите Светлан Кондев и Венци Иванов имат проблеми с контузени играчи. Защитниците Костадин Гаджалов и Алекс Георгиев и крилото Борислав Дамянов имат..

публикувано на 15.02.20 в 09:30
Мими Христова

Врачанка е европейски шампион по борба

Врачанката Мими Христова стана европейски шампион по борба. След като прегази три противнички по пътя към златото - Криста Инче от Румъния, Ашли Тугчу от Турция и Ирина Колиаденко от Украйна, във финала тя се справи и със сънародничката си Елис..

публикувано на 15.02.20 в 08:58

"Кариана" победи "Спортист" в последната си контрола

"Кариана" победи с 5:2 "Спортист" /Своге/ в последната си проверка от подготовката. В неделя ерданчани няма да имат мач с Поморие на старта на пролетния дял на шампионата. Клубът е информиран, че Поморие няма да продължи участието си..

публикувано на 14.02.20 в 17:55